K čemu inspiruje Marek Ztracený svého syna? Pobavte se nad ochutnávkou z talkshow MARTA

Do prvního dílu své talkshow MARTA si Marta Jandová pozvala jako druhého hosta zpěváka Marka Ztraceného. Ten ji překvapí vyprávěním o tom, k čemu inspiruje svého malého syna. Překvapí i vás. Na exkluzivní ochutnávku se mrkněte již nyní, show MARTA sledujte na televizi Prima v úterý ve 21.35.
Marek Ztracený je druhým hostem Marty Jandové v show MARTA
Marek Ztracený je druhým hostem Marty Jandové v show MARTA
FTV Prima/ Marta

reklama

S Markem Ztraceným se Marta Jandová přátelí již léta. Není proto divu, že si jej pozvala do své talkshow coby hosta. S prvním hostem Ondřejem Brzobohatým navíc i Marka pojí dlouholeté přátelství, dva zpěváci se znají dokonce již od základní školy.

Marta Jandová má novou televizní show MARTA

Videorozhovor: Marta Jandová má novou talkshow MARTA. Jak se na natáčení připravuje?

Kariéra Ondřeje Brzobohatého byla možná o něco strmější, na druhou stranu i Marek Ztracený se v průběhu let propracoval a dnes snad není již nikdo, kdo by jeho jméno neznal – ať už díky jeho vlastním písničkám, které sám zpívá, nebo díky písním, které napsal pro jiné populární zpěváky. Není proto divu, že by rád k hudební kariéře navedl svého malého syna.

Když nedávno naposledy zasedl a začal skládat, vypadalo to, že se jeho synek začíná vydávat v jeho šlépějích…

Podívejte se na video z talkshow MARTA, k čemu nakonec Marek svého syna inspiroval:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MARTA (1): Hořící penzion Marka Ztraceného

Jaké překvapení v podobě tajného hosta připravila Marta Markovi Ztracenému? To uvidíte již v úterý ve 21.35 na Primě v první epizodě talkshow MARTA, kterou můžete sledovat online na iPrima.cz!

reklama

reklama