Mají Juraj Kukura a Petr Janda duševní poruchu? Pobavte se nad jejich písní ve videu z show MARTA

Ačkoliv se ti dva neznají desítky let, pojí je velké přátelství. Právě proto si je společně do své show MARTA pozvala Marta Jandová. Dívejte se v úterý ve 21.35 na Primu, nad textem jejich společné písně se ale můžete pobavit již nyní ve videu.
Petr Janda a Juraj Kukura v show MARTA
Petr Janda a Juraj Kukura v show MARTA
FTV Prima/ Marta

reklama

Juraj Kukura o sobě sice tvrdí, že nemá žádný hudební sluch, to mu ale nijak nebránilo v tom, aby natočil jedno celé hudební, a navíc píseň s Petrem Jandou. Byl to právě Juraj Kukura, kdo za Petrem Jandou přišel s dotazem, co kdyby píseň společně natočili.

Hitmaker Janda to považoval za super nápad, a hned se do tvorby písně vložil. Vy si teď můžete poslechnout, jaký vtipný text vymyslel.

Sledujte video ze show MARTA:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MARTA (3): Choďte do riti

Chcete se dozvědět, jak se Petr Janda s Jurajem Kukurou seznámili a proč si Jura Kukura i po desetiletích stále vyká se svou manželkou? Tak sledujte v úterý od 21.35 na Primě celou epizodu show MARTA.

reklama

reklama