Marta Jandová v show MARTA přivítá Martu Kubišovou a Anetu Langerovou. Jací budou jejich tajní hosté?

Další epizoda talkshow MARTA se bude v úterý ve 21.35 na Primě točit kolem dvou skvělých zpěvaček a samozřejmě zvířátek. Dívejte se!
Aneta Langerová s Martou Kubišovou v show MARTA
Aneta Langerová s Martou Kubišovou v show MARTA
FTV Prima/ Marta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prvním hostem show Marty Jandové je její jmenovkyně Marta Kubišová. Mimochodem, právě po ní se Marta Jandová jmenuje. Rozvypráví se i o tom, jak její jméno v rodině způsobilo drobné nehody, jelikož její teta se jmenuje také Marta. Tak po kom je vlastně Marta pojmenovaná?

Nechte se nalákat upoutávkou na úterní show MARTA:

MARTA (5) - upoutávka
MARTA (5) - upoutávka

Marta Kubišová bude vyprávět o tom, jaké to bylo žít na Vysočině v, jak sama tvrdí, barabizně. Kde se v ní vůbec vzala? I to o sobě prozradí.

Podívejte se na video:

MARTA (5): Nastěhovaná v barabizně
MARTA (5): Nastěhovaná v barabizně

Vedle toho Martě Jandové popíše. i jak složité to bylo vrátit se po revoluci zpátky do světa showbyznysu. Velkým pomocníkem a hudebním kolegou jí přitom byl Petr Malásek, s jehož kapelou začala Marta Kubišová znovu zpívat. Petr Malásek tak bude logicky tajným hostem pro Martu Jandovou i Anetu Langerovou, pro které dokonce napsal společnou píseň. Tu obě dámy v show MARTA zazpívají.

Nový pejsek. Kvůli Martě!

Dalším tajným hostem pro Martu Kubišovou bude Patricie Solaříková, herečka a velká milovnice zvířat, která přivede do talkshow svého nového pejska. Jak k němu přišla? Samozřejmě za to může Marta Jandová.

Patricie Solaříková v show MARTA

Patricie Solaříková má nového pejska. Kde k němu přišla? Může za to show MARTA

Aneta Langerová s Martou Jandovou v show zavzpomínají na své začátky a "divoká léta". Ta se sice neprojevovala žádnými velkými skandály, ale spíše překotnými změnami vzhledu. Pamatujete si ještě na Anetiny bláznivé účesy? 

Připomeňte si je ve videu:

MARTA (5): Účesy Anety Langerové
MARTA (5): Účesy Anety Langerové

Aneta se rozhovoří také o tom, jak skládá písně a zda jí vyhovuje více ticho, nebo hudba. A protože bude jejím tajným hostem její dobrá kamarádka Barbora Hrzánová, společně budou vyprávět i to, za jakých okolností se poprvé potkaly – v kavárně po tmě, ale posléze i na společné dovolené s jógou. A herečka Bára Hrzánová divákům osvětlí, kde se vzalo dnes již typické brko v jejích vlasech:

MARTA (5): Péro v hlavě Báry Hrzánové
MARTA (5): Péro v hlavě Báry Hrzánové

Show MARTA sledujte již toto úterý ve 21.35 na Primě.

Reklama
Reklama