Tešte se na podzim. Na obrazovkách vás bude bavit Marta Jandová v show MARTA

Marta Jandová není jen talentovaná zpěvačka a herečka. V podzimní sezóně si na Primě vyzkouší i roli moderátorky. S ní i jejími hosty se budete pravidelně setkávat v zábavné televizní show MARTA.
Televizní show Marta 2
Televizní show Marta 2
FTV Prima/ Marta

reklama

Martu Jandovou známe z rozhlasového éteru, objevuje se na obrazovkách coby herečka a v neposlední řadě také jako porotkyně pořadu Česko Slovensko má talent. Na podzim na Primě se s ní ale budete moci setkávat v nové roli - v pozici moderátorky show MARTA.

Exkluzivní ukázka z natáčení show Marta:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Marta - podzim 2019

Je spontánní, emotivní, má ráda humor a nebojí se udělat si legraci sama ze sebe. Právě proto vás bude nová televizní show bavit. A nejen Marta Jandová, ale i její hosté. V každém díle přivítá hned dva, kteří mají něco společného. Může to být profese, stejná záliba nebo schopnost, jeden mohl být pro druhého inspirací nebo je spojuje třeba jejich přátelství.

Televizní show Marta 7
Autor: FTV Prima/ Marta Televizní show Marta 7

Marta Jandová a její show MARTA

Pro každého hosta si Marta připraví úkol nebo výzvu, kterou se host pokusí splnit. Vždy je to něco, co chtěl zkusit, případně si tak ověříme to, co tvrdí. Někdy to ale může být také splněné přání prvního hosta, a díky Martě se seznámí s osobností, se kterou se vždy přál setkat. Můžete se těšit nejen na zajímavé rozhovory, ale především na show plnou překvapení, spontánní zábavy a hudebních vystoupení – nejen Marty Jandové a její kapely.

Televizní show Marta 4
Autor: FTV Prima/ Marta Televizní show Marta 4

Televizní show MARTA můžete sledovat od podzimu na Primě! 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!