Neuvěřitelné rozdíly v cenách energií: O kolik míň můžete platit vy?

Spočítali jsme pro vás rozdíly mezi cenami dodavatelů energií ve všech krajích České republiky. Mezi jednotlivými společnostmi jsou stále propastné rozdíly...
Přechodem k levnějšímu dodavateli můžete ušetřit
Přechodem k levnějšímu dodavateli můžete ušetřit
thinkstock.com

reklama

 

ELEKTŘINA

Platba za elektřinu je jedním z výdajů na domácnost, kterému se nevyhneme. Každého zákazníka vyjde cena za spotřebovaný proud na tisíce korun ročně, a pokud elektřinou i topíte, může to být mnohem víc. Přitom právě za tuto platbu můžete ušetřit například přechodem k jinému dodavateli, který vám nabídne výhodnější podmínky i cenu.

Rozdíly mezi dodavateli elektřiny v každém kraji jsou dobře vidět na mapě. Pokud máte nejdražšího dodavatele a přejdete k nejlevnějšímu, můžete ušetřit až 8 562 korun za rok.Rozdíly cen v jednotlivých krajích - elektřina Foto:

Rozdíly cen v jednotlivých krajích – elektřina

Pro výpočet jsme využili hodnoty rodinného domu o rozloze 200 m2, ve kterém se elektřinou vaří i topí (přímotopem). Celkovou roční spotřebu jsme přepočítali na částku k zaplacení u jednotlivých dodavatelů elektřiny a porovnali.

>>> Přesnou úsporu přímo vašeho domu nebo bytu můžete zjistit v naší kalkulačce, která zahrnuje aktuální nabídky všech dodavatelů elektřiny. <<<O N L I N E   P O R A D N A
: Potřebujete poradit, jak ušetřit za energie, kdy je vhodné změnit dodavatele nebo který dodavatel je pro vás nejvýhodnější?

Prima Rádce - logo 2 Foto:

Nabízíme vám BEZPLATNOU osobní, telefonickou či mailovou KONZULTACI s odborníky Prima Rádce.

Poradíme vám, jaké řešení bude ve vaší situaci nejlepší. V kontaktním formuláři vyplňte kontakt na vás, naši odborníci se vám v co nejbližším možném termínu ozvou.

 

 


PLYN

Pokud odebíráte i plyn, tam mohou být úspory ještě větší. I v tomto případě jsme rozdíly spočítali a na mapě je můžete vidět. Máte-li nejdražšího dodavatele a přejdete k nejlevnějšímu, můžete ušetřit až 10 127 korun za rok.

Rozdíly cen v jednotlivých krajích - plyn Foto:

Rozdíly cen v jednotlivých krajích – plyn

 

Pro výpočet jsme využili hodnoty průměrného rodinného domu, ve kterém se plynem vaří i topí. Celkovou roční spotřebu jsme přepočítali na částku k zaplacení u jednotlivých dodavatelů plynu a porovnali.

>>> Přesnou úsporu přímo vašeho domu nebo bytu můžete zjistit v naší kalkulačce dodavatelů plynu, která zahrnuje všechny aktuální nabídky napříč republikou. <<<

 

Seriál o financích - 10. díl - titulní fotka Foto:

SPECIÁL o energiích u vás doma

- praktické rady a tipy na úspory

- vše o změně dodavatele

- hraný on-line seriál

 

 

Ve spolupráci s Porovnej24.cz
Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!