GALERIE: Česká Miss 2016 Andrea Bezděková v obrazech. Jak se vám líbí?

Vítězkou dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss se stala jednadvacetiletá dívka s číslem čtyři Andrea Bezděková z Náchoda. Novou královnu krásy vybrala osmadvacetičlenná porota v čele s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou a patronkou Ivou Kubelkovou.
Miss Earth Kristýna Kubíčková, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a Miss World Natálie Kotková.
Miss Earth Kristýna Kubíčková, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a Miss World Natálie Kotková.
Česká Miss-Lukáš Navara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vítězkou soutěže Česká Miss 2016 se stala Andrea Bezděková. Titul Česká Miss World 2016 náleží Natálii Kotkové a titul Česká Miss Earth 2016 získala Kristýna Kubíčková. „Vítězkám z celého srdce gratuluji! Podaly vynikající výkon nejen během finálového večera, ale i po celou dobu průběhu soutěže. Přeji jim, ať si zasloužené vítězství užívají a těšíme se na skvělou spolupráci,“ řekla ředitelka soutěže Marcela Krplová.

„Hlava se mi točí, první chvíle ve světlech reflektorů jsou nepopsatelné. Byl to můj sen a ten se nyní proměnil ve skutečnost. Je to rovněž odpovědnost a já pevně věřím, že se budu snažit, co nejlépe reprezentovat Českou republiku,“ sdělila Česká Miss 2016 Andrea Bezděková. 

Své vítězky znají také vložené soutěže partnerů:

  • Česká Miss posluchačů rádia Frekvence 1: Natálie Kotková
  • Česká Miss Tvář: Natálie Kotková
  • Česká Miss Bikiny: Natálie Kotková
  • Česká Miss Fashion: Nikola Kováříková
  • Česká Miss Technologie: Kristýna Kubíčková

Přímý přenos pod taktovkou režiséra Romana Petrenka a scénografa Marka Holého vysílala již tradičně televize Prima. „Pošesté je to právě Prima, která přináší divákům tuto přehlídku ženské krásy a šarmu. A já jsem tomu velmi rád. Přímý přenos finálového večera soutěže Česká Miss se pravidelně těší velkému zájmu diváků. Všechny dívky byly nádherné a věřím, že si večer užily,“ říká Marek Singer, generální ředitel televize Prima.

Iva Kubelková s desítkou nejkrásnějších dívek.

ONLINE z finále soutěže Česká Miss 2016: Rozbitá korunka a nečekaná vítězka! Co stálo z večera za povšimnutí?

Reklama
Reklama