Missky měly štěstí: Nechali je "napospas" elitnímu manažerovi! Jak je zpracoval?

Letošním vítězkám soutěže Česká Miss 2015 nastává období, ve kterém mají zúročit své dosud nabrané zkušenosti. Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová právě odletěla na světovou soutěž Miss Universe do amerického Las Vegas, kde se 20. prosince utká v boji o korunku.
Dívkám v průběhu posledních pár měsíců pomáhal a také předával své zkušenosti přední český manažer a stratég Jan Mühlfeit.
Dívkám v průběhu posledních pár měsíců pomáhal a také předával své zkušenosti přední český manažer a stratég Jan Mühlfeit.
Česká Miss

reklama

Na své soutěže již odcestovaly také Karolína Mališová, která 5. 12. zabojuje o titul Miss Earth ve Vídni a Andrea Kalousová, která se 19. 12. účastní finále Miss World v Číně. Dívky začínají bojovat o tituly v prestižních světových soutěžích, kde krása je jen jedním z kritérií. Těmi dalšími jsou bezpochyby šarm, charisma a také schopnost té správné sebeprezentace. Právě s tím vším dívkám v průběhu posledních pár měsíců pomáhal a také předával své zkušenosti přední český manažer a stratég Jan Mühlfeit.

Vítězka Nikol Švantnarová po boku Ivy Kubelkové

Kdo je ČESKÁ MISS 2015 Nikol Švantnerová? Miluje fotbal a trpěla anorexií!

“Jsem velmi rád, že jsem mohl jako kouč a mentor pomoci Českým Miss 2015 Nikol Švantnerové, Andree Kalousové a Karolíně Mališové v jejich přípravě na světové soutěže. Během našich setkání jsme hovořili o sebepoznání, silných stránkách, odemykání lidského potenciálu, hledání osobní výjimečnosti, odolnosti, charisma, lidském mozku či o tom, jak správně využít a obnovovat naši energii. Myslím, že to bylo poučné pro děvčata, ale i já jsem se naučil nové věci z úplně jiné oblasti, kterou pro mne modeling jistě je," říká Jan Mühlfeit.

"Dívky jsou nejen krásné, ale i inteligentní a bystré, a pevně věřím, že budou naši zemi skvěle reprezentovat na světových soutěžích. Krásu totiž inteligence a charisma musí doplňovat. Přeji Nikol, Andree a Karolíně hodně štěstí a úspěchů nejen na globálních kláních, ale i v osobním životě,“ hodnotí spolupráci s vítězkami soutěže Česká Miss Jan Mühlfeit.

Jedna z rób Karolíny Mališové.

Česká Miss Earth Karolína Mališová o své reprezentaci: ZUŘILA JSEM!

A co dala tato spolupráce samotným vítězkám?

"Jsem moc šťastná, že mne na soutěž připravuje profesionál, kterého respektují po celém světě a to nejen v IT. Honzovy rady mi pomáhají s přípravou na Miss Universe, ale i do běžného života, kde chci rozhodně být stále úspěšná a rozvíjet svůj potenciál! Na setkání s ním se vždy moc těším a přeji každému, aby se mohl s Honzou setkávat a radit," říká Nikol Švantnerová, Česká Miss 2015.

I v těchto šatech se Andrea v soutěži ukáže.

ANKETA: Vyberte České Miss World 2015 šaty! Které Andree Kalousové pomohou zvítězit?

"Je mi potěšením se připravovat na Miss World pod vedením člověka, který dlouhá léta pracoval po boku Billa Gatese. Honza je profesionál a zároveň moc fajn člověk. Každé setkání s ním mne osobně vždy posune o velký kus dál!" navazuje na ni Andrea Kalousová, Česká Miss World 2015.

"Je mi ctí a potěšením být v kontaktu s Honzou Mühlfeitem a patřit k těm, kteří se díky němu posunují dál a odemykají svůj potenciál. Díky jeho radám si jistě budu na Miss Earth 2015 ve Vídni jistější!" uzavírá Karolína Mališová, Česká Miss Earth 2015.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!