100 LET REPUBLIKY v neděli na Primě: mimořádné vysílání i exkluzivní prezidentská Partie

Televize Prima připravila na neděli 28. října mimořádné kontinuální vysílání ke stému výročí republiky. Kde ho sledovat a na co se v něm těšit?
100 LET REPUBLIKY s televizí Prima
100 LET REPUBLIKY s televizí Prima

reklama

Začínáme v 10.30!

Téměř sedmihodinové kontinuální vysílání začne v 10.30 na webových stránkách www.iprima.cz/100let a také na Facebooku Zpravodajství FTV Prima a dalších profilech televize Prima.

Od 12.30 do 14.30 vysíláme živě na stanici Prima ZOOM

Celým dnem budou provázet moderátoři Terezie Tománková, Karel Voříšek, Matěj Misař a další tváře televize Prima.

Výročí 100 let republiky - upoutávka
Výročí 100 let republiky (1) - upoutávka

Od 11 hodin vysíláme speciální prezidentskou Partii

Exkluzivním hostem bude prezident Václav Klaus. Stopáž pořadu bude prodloužena na 53 minut. Pouze televizi Prima při příležitosti oslav poskytne Václav Klaus rozhovor, který nikde jinde neuvidíte. „Připomeneme si úspěch i pády, probereme historii i současnost, podíváme se na nejdůležitější mezníky naší země,“ říká moderátorka Partie Terezie Tománková.

Od 12.30 do 14.30 vysíláme na stanici Prima ZOOM dvouhodinový blok

„Kontinuální vysílání k oslavám 100. výročí republiky“. Nabídneme divákům Česko v přímém přenosu, reportéři se budou hlásit z míst po celé zemi. Pozvání do živého vysílání ze studia přijalo mnoho významných a zajímavých osobností z různých oblastí – lékaři, vědci, umělci, sportovci. Mezi nimi například olympijská vítězka Kateřina Neumannová, vojenský historik Eduard Stehlík, režisér Zdeněk Troška, spisovatel a dramatik Benjamin Kuras, Miss World 2006 Taťána Gregor Brzobohatá. Přivítáme ale ještě mnohem více exkluzivních hostů a máme spoustu zajímavých informací. Republika v běhu století, v nečekaných souvislostech, osudové momenty.

Od 14.30 do 17.00 vysíláme opět na webu a Facebooku

Přídejte se k nám na webových stránkách www.iprima.cz/100let a také na Facebooku Zpravodajství FTV Prima.

Zařadili jsme také návštěvu Národního muzea, které se po náročné rekonstrukci znovu slavnostně otevírá. Nemůžeme vynechat ani velkou vojenskou přehlídku, ale nabídneme i živé vstupy z regionů a mnoha dalších zajímavých míst.

To nejpodstatnější z celého dne oslav výročí shrnou VELKÉ ZPRÁVY v 18.55.

Určitě nás sledujete, těšíme se na vás v neděli.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama