Na houpačce poosmé: Tentokrát se vydáme do Českého ráje. Za hrou, zábavou a relaxací...

Rodinný život představuje základ spokojeného života. Chcete ten váš vylepšit také? Pak sledujte osmý díl rodinného pořadu Na houpačce už v sobotu 22. května v 17.55 na Primě.
Na houpačce (8)
Na houpačce (8)
achiv FTV Prima

reklama

Každý, kdo má rád zdravý životní styl a rodinnou pohodu, jistě uvítá nový magazín Na houpačce. Týdeník plný inspirace, nápadů, ale také zábavy a toulek po České republice.

Tentokrát budeme obdivovat roubenku v Českém ráji. Penzion Amulet vznikl podle přesného zadání a ve vzácné symbióze investora i architekta. Zjistíme například, proč a z jakého materiálu se v této oblasti Čech staví, jak se dá pracovat s pískovcem a proč se mu říká hřejivý kámen. Také to, že právě pískovec patří do chodníků, zídek, koryt, mlýnských kamenů.

Záběry z pořadu Na houpačce 8
Autor: achiv FTV Prima Záběry z pořadu Na houpačce 8

Kluci vyrobí dřevěné piškvorky do kapsy a dají si na nich opravdu záležet. Vyzkoušejte návod se svými dětmi také a uvidíte, jak vás taková hra bude bavit. Holky oproti tomu s Evou vytvoří kuželky z plastových kelímků. I proto, že celý díl je věnovaný hrám, je to zcela na místě.

Následně si popovídáme s architektkou o její práci – za nejdůležitější předpoklad pro budování skvělých domů považuje pokoru. Architekta i investora. Zadání je vždy výzvou, ale bez respektu ke krajině to nejde. Souhlasíte, že právě toto je cesta, jak se dobrat skvělého výsledku?

Záběry z pořadu Na houpačce 8
Autor: achiv FTV Prima Záběry z pořadu Na houpačce 8

Plánujete dětské hřiště u domu, vedle návsi, kdekoli, kde chcete slyšet dětský smích? Nechte si poradit mužem, který vytvořil velmi úspěšné místo pro svá vnoučata.

V neposlední řadě vyzkoušíme zdravé drinky, které nejsou složité na přípravu a jejich příprava je – jak jinak – hra.

Záběry z pořadu Na houpačce 8
Autor: achiv FTV Prima Záběry z pořadu Na houpačce 8

S odbornicí se na závěr pořadu Eva zamyslí, proč je důležité, aby si rodiče s dětmi hráli, jak hrou překonat pubertu a vypustit do světa silného a sebevědomého člověka…

Po pořadu Na houpačce bude následovat krátké okénko Eva testuje, ve kterém budou diváci testovat v domácích podmínkách produkty, které Evu v průběhu přípravy pořadu zaujmou. Praktické rady tedy budou obsaženy v každé minutě obou pořadů.

Záběry z pořadu Na houpačce 8
Autor: archiv TV Prima Záběry z pořadu Na houpačce 8

Vždy v sobotu se diváci mohou těšit na rady, tipy a inspiraci pro zdravý životní styl i duševní pohodu celé rodiny. Každý díl je natáčen v krásném prostředí českého venkova.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!