Na houpačce popáté: Vítání jara, květen měsíc lásky, canisterapie a výchova psa, jihočeský kapr na skvělý způsob. Plus něco navíc – už v sobotu na Primě!

Rodinný život představuje základ spokojeného života. Chcete ten váš vylepšit také? Pak sledujte pořad Na houpačce. Pátý díl rodinného pořadu sledujte už v sobotu 1. května v 17.55 na Primě.
Na houpačce (5)
Na houpačce (5)
achiv FTV Prima

reklama

Každý, kdo má rád zdravý životní styl a rodinnou pohodu, jistě uvítá nový magazín Na houpačce. Týdeník plný inspirace, nápadů, ale také zábavy a toulek po České republice.

Záběry z pořadu Na houpačce.
Autor: achiv FTV Prima Záběry z pořadu Na houpačce.

Tentokrát vstoupíme do měsíce května připomínkou středověkých zvyků. Proč láska kvete právě v květnu? Dívejte se. 

Majitelka Martinského mlýna na úvod prozradí, proč je právě toto místo její srdeční záležitostí, jakou roli hraje v jejím příběhu Andělská skála a která místa v okolí mlýna jsou na jaře nejzelenější. Kluci následně vyrobí vodníka a mlýnek, který majitelka dostane jako dárek, ale nezoufejte, vy si můžete podle jednoduchého návodu vyrobit vlastní. 

Milovníci psů se mohou těšit na tipy cvičitelky Šárky. Jak a kdy začít s výcvikem, dozvíte se ale také, čemu slouží canisterapie, a že je na lidech, aby se naučili číst reakce psů. Jen tak je mohou vést ke spokojenému životu. 

Záběry z pořadu Na houpačce.
Autor: achiv FTV Prima Záběry z pořadu Na houpačce.

Jak správně připravit pravého jihočeského kapra? I to pro vás Eva se svým týmem objeví. Stačí jen pár ingrediencí a lahůdka je na světě. Víte, že nejlepším doplňkem chuti kapra je křen? 

Eva testuje

Pokud máte doma dceru, kterou baví tvořit, naučte ji šít. Jednoduchý střih, snadná výroba a dokonalý model je na světě. I tak se můžete bavit v době, kdy moc zábavy k dispozici není. 
Po pořadu Na houpačce bude následovat krátké okénko Eva testuje, ve kterém budou diváci testovat v domácích podmínkách produkty, které Evu v průběhu přípravy pořadu zaujmou.

Záběry z pořadu Na houpačce.
Autor: achiv FTV Prima Záběry z pořadu Na houpačce.

Praktické rady tedy budou obsaženy v každé minutě obou pořadů.Vždy v sobotu se tak diváci mohou těšit na rady, tipy a inspiraci pro zdravý životní styl i duševní pohodu celé rodiny. Každý díl je natáčen v krásném prostředí českého venkova. 
 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!