Jak Bob Klepl napálil Zdeňka Pohlreicha? Dívejte se večer Na Pavláska

Do dalšího dílu pořadu Na Pavláska přijali pozvání Bob Klepl, Halka Třešňáková a Zdeněk Pohlreich. Dívejte se v úterý ve 21.45 na Primu a nechejte se odreagovat u porce dobré zábavy.
6. díl Na Pavláska
6. díl Na Pavláska
Prima FTV

reklama

Lukáš Pavlásek si do své talkshow tentokrát pozval i jednoho z našich nejslavnějších kuchařů Zdeňka Pohlreicha, který je známý především z pořadů televize Prima (Ano, šéfe, Superšéf, …).

I kuchař, jako je právě Zdeněk Pohlreich, může být obětí vtipu, který si na něj připraví někdo z hereckých kamarádů. Bob Klepl kritikou nešetřil, když si šel dát dobrý oběd do restaurace Cafe Imperial, kterou vlastní zmiňovaný šéfkuchař.

Jak Bob Klepl napálil Zdeňka Pohlreicha se podívejte v následujícím videu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Na Pavláska (6): Jak Bob Klepl napálil Zdeňka Pohlreicha

„Jsem šel do jeho restaurace a Zdeněk tam zrovna nebyl, tak jsem si řekl, že si na něho zahraji. Dal jsem si asi svíčkovou, vzal jsem vidličku a zeptal se, jestli si ze mě dělají srandu, že se to nedá žrát. Pak jsem jim, řekl ať to okamžitě odnesou a přinesou něco, co se žrát dá. Samozřejmě to bylo moc dobré,“ vypráví Bob Klepl 

„No a mně pak volali domů, že tady sedí nějaký divný chlap, že ho znají z televize, ale že je nějaký divný,“ doplňuje Zdeněk Pohlreich.

Na porci skvělé zábavy se dívejte 24. března ve 21.45 na TV Prima!

Podívejte se na talkshow Na Pavláska zdarma a online na Iprima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!