Jak tohle dopadne? Marek Lambora učí boxovat Lukáše Pavláska

Na TV Prima běží každé úterý nová talkshow Na Pavláska, kde se potkávají slavné osobnosti s moderátorem pořadu Lukášem Pavláskem. Ten se stará o zajímavá témata okořeněná vtipnými scénkami. Dívejte se každé úterý od 21.45 na Primu!
Marek Lambora v show Na Pavláska
Marek Lambora v show Na Pavláska
Prima FTV

reklama

Marek Lambora přijal pozvání do nové talkshow Lukáše Pavláska, kde společně s bavičem Alešem Hámou, sexkoučkou Julií Gaia Poupětovou a moderátorem pořadu Lukášem Pavláskem bavili diváky skvělými historkami a scénkami.

Podívejte se na ukázku bojového tréninku Marka Lambory a Lukáše Pavláska:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Na Pavláska (4): Sebeobrana

Lukáš Pavlásek se během natáčení pořadu zatoužil naučit něco málo z bojových sportů. Právě Marek Lambora je vhodným učitelem, protože se bojovému umění intenzivně věnuje.

Pořad Na Pavláska sledujte každé úterý ve 21.45 na TV Prima.

Marek Lambora je hvězdou úspěšného seriálu Slunečná, který vysíláme na TV Prima každé úterý a středu večer. Mladý herec si vyzkoušel, jaké je to být milionářem, jenž má své temné i světlé stránky.

Seriál Slunečná můžete sledovat online a zdarma v archivu iPrima.cz

Marek Lambora v seriálu Slunečná

Čím to, že Marek Lambora hraje pořád přidrzlé floutky? Podívejte se na rozhovor k seriálu Slunečná

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!