Tohle jsou 4 nejlepší momenty prvního dílu talkshow Na Pavláska

V úterý se poprvé na Primě představila nová show Lukáše Pavláska, který si pozval Veroniku Khek Kubařovou, Jiřího Vejdělka a Dana Přibáně. Podívejte se na nejlepší momenty večera. Další díl zábavné show Na Pavláska poběží 25. února ve 21.45 na Primě.
Na Pavláska (1): 04
Na Pavláska (1): 04

reklama

V prvním dílu nové show na Pavláska se představila tančící princezna, režisér, který miluje černý humor a náčelník žlutého cirkusu. Všichni tři se během večera stali mimo jiné i experty na hubnutí a shodli se, že nejvíce se přibírá emocemi. Každý pak o sobě prozradil i něco, co jste doposud možná nevěděli.

Lukáš Pavlásek se stal na vteřinu princem

Veronika popsala, jak by měl vypadat dokonalý princ. Správnému princi nikdy nechybí blonďaté vlasy a modré oči. Lukáš neváhal a do role se vžil alespoň na malý moment. Zvládl to opravdu s noblesou.

Na Pavláska (1): 01
Lukáš Pavlásek jako princ

Jiří Vejdělek rozumí ženám

Jiří vyrůstal mezi samými ženami. Nikdy si netroufl tvrdit, že jim zcela rozumí, ale ženské elementy v jeho letech dospívání na něm zanechaly nesmazatelnou stopu. Své o tom ví Veronika Khek Kubařová.

Na Pavláska (1): 02
Jiří Vejdělek rozumí ženským pocitům

Jiří Vejdělek miluje černý humor

Jiří si při studiích vydělával velmi netradičním způsobem – kreslil vtipy. Jeden takový z roku 1992 našel čirou náhodou ve své staré bundě. Co na něm bylo?

Na Pavláska (1): 03
Jiří Vejdělek miluje černý humor

Dan Přibáň popisuje největší problém při cestování se ženou

Dan absolvoval několik cest se svým žlutým cirkusem i po boku něžného pohlaví. Nikdy to nedopadlo moc dobře. Problém však není v ženách nýbrž v mužích, kteří vztahy a lásku nestíhají řešit najednou.

Na Pavláska (1): 04
Dan Přibáň a největší problém na cestách

Podívejte se na veškeré epizody a bonusy:

reklama

reklama