13 thrillerů, díky kterým budete mít husí kůži i v největších vedrech. Sledujte je ONLINE na iPrima.cz

Zchlaďte se mrazivými thrillery, z nichž budete mít husí kůži a napjaté nervy i v nejparnějším létě. Z našeho archivu na iPrima.cz jsme vyselektovali to nejlepší, co se z žánru thriller nabízí! Tyto filmy si nyní můžete přehrát online:
Nejlepší Thrillery online na iPrima.cz
Nejlepší Thrillery online na iPrima.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bavte se celé léto s naším bohatým archivem na iPrima.cz. Tentokrát jsme pro vás vybrali hned devět tipů na nervydrásající thrillery.

Tip redakce: 13 thrillerů, při nichž krev ztuhne v žilách

Filmy můžete sledovat ONLINE kdykoliv a kdekoliv. Využít navíc můžete i naši službu iPrima bez reklam, a žádná reklama vás již při sledování vašich oblíbených filmů či seriálů nebude rušit.

3x Archanděl

Je libo „agenta 007“ Daniela Craiga v honbě za největším sovětským tajemstvím? Příběh z pera Richarda Harrise ve 3 dílech filmu mapuje čtyři dny v životě Flukea Kelsa (Daniel Craig), profesora, který se rozhodne prověřit vyprávění tajemného muže, který pomáhal ukrást tajné Stalinovy spisy. Z neškodné otázky v knihovně se brzy stává smrtící hon Moskvou až do severního Ruska.

Oko za oko

Miranda (Rosamund Pike) má o svém životě jasnou představu. Živí se jako zdravotní sestra a ve volném čase se odreagovává u pečení dortů, kde se rovněž projevuje její perfekcionismus. Po silném traumatizujícím zážitku je ale její bezproblémový svět náhle roztříštěn a musí se nějakým způsobem vyrovnat s následky. Každý to ovšem děláme po svém...

Cash

Pokojný a šťastný život Sama Phelana (Chris Hemsworth) a jeho ženy Leslie (Victoria Profeta) se změní poté, co do jejich života vstoupí tajemný Pyke Kubic (Sean Bean). Ten je vtáhne do bouřlivých a dramatických situací v ulicích Chicaga. Každým krokem se manželský pár zamotává víc a víc do spirály podvodů a násilí...

Cesta do Afriky

Otec se svojí dcerou a přítelkyní se vydají na výlet do africké pouště, aby pozorovali život hyen. Ne všechno však probíhá podle plánu. Nečekaně se připletou mezi obchodníky se zvěří. V rozlehlé africké poušti začíná boj o přežití.

Lidská skvrna

Vážený univerzitní profesor Silka (Anthony Hopkins) si celým svým životem nese tajemství, které se mu podařilo skrývat před dětmi, manželkou a přáteli celých 50 let, do doby, kdy do jeho života vstoupí spisovatel Nathan Zuckerman (Gary Sinise). Pravda o jeho identitě exploduje do devastujících souvislostí. Divoký intimní cit k mladičké Faunii (Nicole Kidman) už jen završí tragédii jeho života.

Malý svědek

Frank Morrison (John Travolta) má problémy s alkoholem, rozvádí se s ním žena. Jeho syn Danny se se situací vyrovnává po svém. Stane se z něho rebel a problémy následují jeden za druhým. Drama vyvrcholí ve chvíli, kdy se matka znovu vdá za záhadného fešáka Ricka (Vince Vaughn), který požaduje kontrolu nad vším v rodině. Danny zjistí, že jeho otčím je vrah... A ten nepotřebuje svědka...

Hra na vraha

Parta studentů slaví konec studií v odlehlém prázdninovém domě. Bujarou zábavu ukončí přítomnost sadistického psychopata, který je zatáhne do soutěže. Pravidla jsou jednoduchá – kdo chce přežít, musí zabít ostatní. Kamarády i páry čeká zkouška důvěry. Domů se dostane jen jeden. Kdo přežije? Hluboko uvnitř jsme všichni zabijáci...

Prokletá Argentina

1976. Buenos Aires je znepokojeno přibývajícími únosy těch, kdo se postaví proti diktatuře. Ředitel divadla Carlos Rueda zjišťuje, že jeho žena Cecilia byla unesena za psaní kontroverzních článků v novinách. Carlos se schází s lidmi, kterým zmizel někdo blízký. Objevuje v sobě psychické síly, kdy vidí jejich osudy a dokáže jim pomoci. Všem, ale sobě ne. Zoufale pátrá po své ženě, ale stále je o krok pozadu. Mezitím Cecilie plánuje vlastní nebezpečný útěk z vězení.

Vražedné pochyby

Advokát Mitch Brockden řídí pod vlivem alkoholu a srazí mladého muže. Když zjistí, že oběť nehody někdo pobodal, zpanikaří, přivolá záchranku a uteče. Policie zadrží dodávku, ve které leží mrtvé tělo. Šéfa dodávky Clintona Davise obviní z vraždy prvního stupně. Obhajoby se ujme sám Mitch, má výčitky svědomí. Ač jsou na Davisově náčiní stopy Ackermanovy krve, soud jej osvobodí. Na povrch ale začínají vyplouvat skutečnosti, které mohou Brockdenovi zničit celý život. Davisovi totiž někdo před lety vyvraždil celou rodinu, a on se chce za každou cenu pomstít.

Záškodníci

Zdánlivě obyčejná bankovní loupež je zakončena brutální popravou manažera. Agenti FBI začnou mít podezření, že jde o osobní mstu. Když dojde k další vraždě, pochopí, že proti nim stojí velmi nebezpečný a rafinovaný protivník...

Vášeň

Brian De Palma rozehrál napínavý erotický thriller o smyslném vztahu dvou žen, dvou rivalek, které v soupeření neznají meze. Rachel McAdams v roli elegantně zlomyslné kariéristky neváhá udělat maximum pro své povýšení. Nejenom že ukradne nápad své asistentce (Noomi Rapace), ale není jí zatěžko využít a psychicky rozložit zbytek svých kolegů. Dobře promyšlená odplata na sebe ale nenechá dlouho čekat.

Milujete žánr krimi? Zpříjemněte si léto ve společnosti Prima seriálů ONLINE:

Nejlepší kriminální seriály na iPrima.cz

KRIMI léto ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály na iPrima.cz

Reklama
Reklama