3x zabiják John Wick online a bez reklam! Sledujte jednu z nejlepších akcí v dějinách filmu

Slavná trojice Wicků pohromadě potěší každého fanouška kvalitního filmu. Když zabiják v důchodu nemá čas na odpočinek, může z toho vzniknout perfektní podívaná, která má své čestné místo v dějinách akční kinematografie! Užijte si Keanu Reevese, gun-fu a skvělou akci naplno a bez reklam v iPrima Videopůjčovně!
John Wick 3
John Wick 3

reklama

Je fakt, že za všechny 3 díly zabil John Wick 299 lidí? Počítejte s námi;-)

John Wick

Když si na své úchylně brutální řádění vyberete nesprávného člověka, nemusí se vám to v budoucnu zcela vyplatit. I zabiják na odpočinku, jako je John Wick, si umí vyřídit účty a zazobaným synáčkům natrhnout kalhoty.
Jak dopadne vloupačka do Wickova domu a zabití milovaného psa bandou mafiánských spratků, kteří neměli ani ponětí, komu se rozhodli zkazit den? Začíná hra na kočku a myš, v níž se kočka stává sama živým terčem.

John Wick 2

Poklidný zabijácký důchod se nekoná ani v pokračování akčního thrilleru – John Wick 2. Keanu Reeves se tentokrát bude muset utkat s největšími zabijáky na světě a rozdrtit jejich celosvětovou síť. Svým způsobem ho o pomoc požádá Johnův bývalý spolupracovník. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma pochytat další „myši“.

John Wick

Vynikající akční zábava pokračuje! Do třetice jde po superzabijákovi Johnu Wickovi celá armádu lovců odměn. Kdo z nich by nechtěl těch 14 milionů dolarů, které vypsali na jeho hlavu?  Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table, se z Johna Wicka stává psanec a živý terč zabijáků po celém světě. Připravte se na válku!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!