5 tipů na nejlepší erotické filmy ZDARMA. Na co se rozhodně podívat v karanténě?

Pokud už nevíte, na jaké filmy se v době nedobrovolné izolace podívat, nebo už máte plné zuby plnění pracovních povinností v podobě home office, zpříjemněte si volný večer u filmu s erotickým nádechem. Tento žánr určitě potěší každou ženu v karanténě!
Nejlepší erotické filmy
Nejlepší erotické filmy
istock.com

reklama

Nestyda

Hlavním hrdinou filmu je Oskar, moderátor televizní relace o počasí. Jako řada čtyřicátníků se Oskar pokouší neustálými zálety zahnat neodbytně se hlásící krizi středního věku i narůstající manželskou nespokojenost. Když kvůli flirtu zfalšuje předpověď počasí, následky na sebe nenechají dlouho čekat. Oskar se ocitá bez práce i bez manželky. Bezstarostný život svobodného mládence, protkaný milenkami různých věkových kategorií, však není idylický.

Hrají: Jiří MacháčekSimona BabčákováPavel LiškaEmília VášáryováNina DivíškováPavel Landovský a další

Režie: Jan Hřebejk

Deník nymfomanky

Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje, a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy.

Hrají: Belén Fabra, Leonardo Sbaraglia, Llum Barrera, Ángela Molina a další

Režie: Christian Molina

Bestiář

Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny, jejíž život pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností, vztah, který vyčerpává. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní. Chce být tím, kdo udává tempo, chce změnu rolí. Bude se chovat tak, aby měla věci pod kontrolou, bude nezávislá, bude víc brát než dávat! Záhy se ale ukáže, že toto není cesta. Jediný způsob, jak být nezávislý, je být sám sebou a nemít potřebu to nikomu "natřít"! Kdo by si myslel, že Bestiář je o bestii, tak mu film ukáže, že to tak není. Film není pojímán se zacílením na ženské publikum, je to příběh, který chce oslovit diváky napříč diváckým spektrem nezávisle na pohlaví a věku.

Hrají: Danica Jurčová, Karel Roden, Marek Vašut, Tomáš Matonoha, Miroslav Etzler, Kryštof HádekPetr VondráčekJitka Čvančarová a další

Režie: Irena Pavlásková

Po sexu

Film v originálním znění s titulky. Americká komedie v režii Erica Amadia využívá sex jako pozadí pro zkoumání intimity a zranitelnosti lidského soukromí. Je to humorný, ale zároveň otevřený pohled na složitost vztahů v moderním světě a týká se života osmi dvojic. Díky vtipným dialogům a kompromitujícím situacím můžeme sledovat vztahy od začátku do konce a zkoumat všechna stadia, v nichž dramata provázejí humor, úzkost i zmatek.

Hrají: Mila Kunis, Emmanuelle Chriqui, Taryn Manning, Marc Blucas a další

Režie: Eric Amadio

Moje nečekané sexuální dobrodružství

Film v originálním znění s titulky. Účetní Jordan uzavře se striptérkou Julií dohodu – ona ho zasvětí do světa sexu, aby tak mohl získat zpět svou přítelkyni Rachel, a on jí pomůže s financemi a se splněním jejího snu.

Hrají: Jonas Chernick, Emily Hampshire, Sarah Manninen, Vik Sahay a další

Režie: Sean Garrity

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!