Adam s Marií z Modrého kódu jsou pomalu na válečné stezce

Sestra Libuška z Modrého kódu přemýšlí o návratu na urgent. Mery a její averze vůči Adamovi stále vzrůstá. Adamovi neustále vyčítá aroganci a nespolehlivost a rozhodně nechce vidět, že vše může mít hlubší příčiny.
Adam chce s minulostí definitivně skoncovat
Adam chce s minulostí definitivně skoncovat
archit FTV Prima

Vrchní Mery neustále řeší personální situaci na urgentu. Nemá sestry. Co se bude dít na rubavském urgentu v pokračování Modrého kódu, můžete vidět z ukázky.

Modrý kód (134) - upoutávka
Modrý kód (134) - upoutávka

Libuška se nakonec rozhodne, že se na urgent vrátí. Je přesvědčena, že práci s Adamem Brejchou bude zvládat, že už jí úlet s ním netrápí. Jaká bude ale reakce Adama, na to se podívejte ve videoukázce.  

Měl bych se bát?

Modrý kód (134): Měl bych se bát
Modrý kód (134): Měl bych se bát

Adama čeká náročná operace malé pacientky. Jeho vnitřní běsy a noční můry nabírají na intenzitě. A přímo úměrně k nim také nesnášenlivost vrchní sestry Mery vůči němu. Mery na Adamovi nenechává nit suchou, a to dokonce tak moc, že si toho začíná všímat okolí.

Brejcha je debil

Modrý kód (134): Brejcha je debil
Modrý kód (134): Brejcha je debil

Do nové rodiny Vali a Žáka se chystá na návštěvu sociální pracovnice. Prokop se snaží udobřit s Petrou. A pacient Holub se objeví zpátky na urgentu údajně s dalšími a vážnějšími příznaky. Jeho hamižná manželka je mu v patách. Eva je z toho ve stresu.

Modrý kód – jednotlivé díly a také informace ze zákulisí seriálu sledujte také online!

Další díl oblíbeného seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 12. 11. ve 20.15.

reklama