Andílek na nervy a nezvyklé herecké trable v české komedii o zkrocení nafoukané blondýny

Viktorie je bloggerka, která píše o módě. Vypadá jako panenka Barbie a smrt matky ji doslova vymrští do úplně jiného světa. Z města se stěhuje za tátou na vesnici, kde jí všichni připadají jako Marťani. A stejně tak ona připadá všem. Dají se tyhle dva světy vůbec spojit? Andílek na nervy vás bude bavit v sobotu 7. listopadu ve 20.15 na Primě.
Adam Mišík a Anna Kadeřávková ve filmu Andílek na nervy.
Adam Mišík a Anna Kadeřávková ve filmu Andílek na nervy.
RoadMovies

reklama

Česká rodinná komedie Andílek na nervy (2015) dokáže pobavit hned několik diváckých skupin. A sice teenagery, dále pak děti, z nichž velmi brzy teenageři vyrostou, jejich rodiče i prarodiče, lidi na vesnici i ve městech. Film, který sází na skvělé herce, dobrou hudbu, fotogeničnost venkova, v podstatě milý humor a vzhled hlavní hrdinky, se dá tematicky zařadit někam mezi Pyšnou princeznu, Zkrocení zlé ženy a Opravdovou blondýnku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Andílek na nervy - upoutávka

Z nafrněné a téměř vším pohrdající fifleny Viktiorie (Anna Kadeřávková) se během filmu pomalu stává fajn holka, která se zamiluje do sympatického vesnického (i když ne příliš venkovsky vypadajícího) kluka Tomáše (Adam Mišík). A především se smíří se svým tátou – veterinářem Jakubem (Pavel Řezníček). A jeden nemusí být věštec, aby mu nedošlo, že nakonec nás čeká absolutní happy end!

Traktor i osel na nervy:

Režie komedie Andílek na nervy se ujal zkušený televizní a filmový režisér Juraj Šajmovič ml. Točilo se v Praze, ve Slaném a vesnici Ředhošť a herci na place zažili několik krušných i vtipných chvilek. 

Pavel Nový například během natáčení z legrace snědl několik stránek ze scénáře (i když kousat ho nikdo neviděl). Zato všichni na scéně viděli, jak bolestná může být režisérská práce.

Juraj Šajmovič se snažil přimět natáčeného oslíka, aby se otočil a zvíře mu při tom stouplo na nohu. Bylo léto a režisér měl jen sandály!

Adam Mišík se kvůli natáčení musel naučit řídit traktor. Při přípravě na scénu závodu traktorů, které se účastní i Pavel Řezníček, herec málem havaroval. A to poté, co se mu dlouho nedařilo traktor nastartovat. Najednou se stroj rozjel tak rychle, že v zatáčce téměř narazil do jiného traktoru.

Záběry z filmu Andílek na nervy
Autor: Indigo Film Záběry z filmu Andílek na nervy

Co vás fakt pobaví?

  • srovnání vesnice a města
  • vykreslení venkovských postaviček
  • omdlévající Miroslav Vladyka

Na koho se v komedii můžete těšit?

  • Sympaťák Pavel Řezníček
  • Něžná Linda Rybová
  • Hospodsky fortelný Pavel Nový
  • Dívčí idol Adam Mišík
  • Mrkací panenka a později něžně krásná Anna Kadeřávková
  • Starostlivá Petra Černocká

Pro fanoušky komedií: Vyberte si jich ještě více a sledujte je kdykoliv on-line v archivu iPrima.cz a v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!