Andílek na nervy právě ONLINE. Česká komedie o zkrocení nafoukané blondýny pobaví

Viktorie je bloggerka, která píše o módě. Vypadá jako panenka Barbie a smrt matky ji doslova vymrští do úplně jiného světa. Z města se stěhuje za tátou na vesnici, kde jí všichni připadají jako Marťani. A stejně tak ona připadá všem. Dají se tyhle dva světy vůbec spojit? Celý film si nyní můžete zdarma přehrát online na iPrima.cz
Záběry z filmu Andílek na nervy
Záběry z filmu Andílek na nervy
Indigo Film

reklama

Česká rodinná komedie Andílek na nervy (2015) dokáže pobavit hned několik diváckých skupin. A sice teenagery, dále pak děti, z nichž velmi brzy teenageři vyrostou, jejich rodiče i prarodiče, lidi na vesnici i ve městech. Film, který sází na skvělé herce, dobrou hudbu, fotogeničnost venkova, v podstatě milý humor a vzhled hlavní hrdinky, se dá tematicky zařadit někam mezi Pyšnou princeznu, Zkrocení zlé ženy a Opravdovou blondýnku.

Z nafrněné a téměř vším pohrdající fifleny Viktiorie (Anna Kadeřávková) se během filmu pomalu stává fajn holka, která se zamiluje do sympatického vesnického (i když ne příliš venkovsky vypadajícího) kluka Tomáše (Adam Mišík). A především se smíří se svým tátou – veterinářem Jakubem (Pavel Řezníček). A jeden nemusí být věštec, aby mu nedošlo, že nakonec nás čeká absolutní happy end!

Co vás fakt pobaví?

  • srovnání vesnice a města
  • vykreslení venkovských postaviček
  • omdlévající Miroslav Vladyka

Na koho se můžete těšit?

  • Sympaťák Pavel Řezníček
  • Něžná Linda Rybová
  • Hospodsky fortelný Pavel Nový
  • Dívčí idol Adam Mišík
  • Mrkací panenka a později něžně krásná Anna Kadeřávková
  • Starostlivá Petra Černocká
Záběry z filmu Andílek na nervy
Autor: Indigo Film Záběry z filmu Andílek na nervy

Ještě trocha info:

1. Točilo se v Praze, ve Slaném a vesnici Ředhošť

2. Režie se ujal zkušený televizní a filmový režisér Juraj Šajmovič ml.

3. Pavel Nový během natáčení z legrace snědl několik stránek ze scénáře (i když kousat ho nikdo neviděl)

4. Zato všichni na place viděli, jak bolestná může být režisérská práce. Juraj Šajmovič se snažil přimět natáčeného oslíka, aby se otočil a zvíře mu při tom stouplo na nohu. Bylo léto a režisér měl jen sandály!

5. Adam Mišík se kvůli natáčení musel naučit řídit traktor

6. Při přípravě na scénu závodu traktorů, které se účastní i Pavel Řezníček, herec málem havaroval. A to poté, co se mu dlouho nedařilo traktor nastartovat. Najednou se rozjel tak rychle, že v zatáčce téměř narazil do jiného traktoru.

Pro fanoušky komedií máme nyní nově v naší Videopůjčovně novinku, letošní úspěšnou francouzskou komedii Co jsme komu zase udělali.

reklama

reklama