Angie „Rizzoli“ Harmon: Tipli byste, že je vyšetřovatelka zasloužilou matkou?

Je krásná, šarmantní, úspěšná herečka a ještě zvládá péči o tři děti: Angie Harmon, která hraje Jane Rizzoli v kriminálce Rizzoli & Isles. O jejím půvabu se přesvědčte ve čtvrtek ve 23.45 na Primě.
Krásná Jane Rizzoli
Krásná Jane Rizzoli

reklama

Týden co týden je se svou parťačkou patoložkou Maurou Isles na stopě zločincům, „bojuje“ i s temperamentní rodinou a komplikovanými vztahy.

Angie Harmon hraje Jane Rizzoli už pátou sezonu, na Primě v současnosti můžete sledovat třetí řadu. Než si večer pustíte další díl, mrkněte na pár zajímavostí z jejího osobního života.

Kráska z přehlídkového mola

To, že Harmon začínala v 90. letech jako modelka, asi překvapí málokoho. Krasavice s mixem řecko-irsko-skotsko-irsko-holandských (!) předků je atraktivní dodnes a její jižanský půvab využili i scenáristé seriálu Rizzoli & Isles, kde je potomkem rodiny – pro změnu – italského původu.

V dobách modelingové kariéry Angie shlížela třeba ze stránek Elle, Cosmopolitanu či peprného Esquire a brázdila přehlídková mola pro značky jako Calvin Klein, Giorgio Armani či Donna Karan.

Mamina, co ráda vaří

Naopak ne každý seriálový fanda by možná tipl, že Harmon je matkou tří dcer – Finley Faith, Avery Grace a Emery Hope. A protože pětičlenná domácnost ve spojení s kariérou představuje pořádný zápřah, v jednom z interview velmi chválila svého manžela. „Je ten nejúžasnější otec – vždy po ruce. Pokud vstávám v noci k dětem, dělá „ranní směnu“ a nechá mě spát. Chápeme, že život je chaotický a všechno nemusí jít podle plánu.“ Angie také ráda vaří, kdysi uvedla, že mezi rodinné rituály patří společné večeře – které sama připravuje.

Fanynka republikánů

Angie Harmon s manželem, bývalým fotbalistou Jasonem Sehornem, patří k hvězdám, které se otevřeně vyjadřují k politice. Je příznivkyní republikánů a v roce 2008 ve volbách veřejně podpořila Johna McCaina. „V LA je mnohem víc voličů McCaina, než si myslíte. Jsme taková ´podzemní´ Republikánská strana,“ řekla kdysi US Weekly.

Co čeká Angie Harmon v kůži Jane Rizzoli ve čtvrtek večer? Třeba řešení rodinných starostí s Mauřinou matkou.

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně již ve čtvrtek večer ve  23.45 na Primě.

 

Jak napsat dobré nedělní kázání?

Užijte si milou, hvězdami nabitou komedii Univerzální uklízečka

 

 

Divoký a dlouhý orgasmus přivedl ženu do nemocnice

Šokující VIDEO: Tříhodinový orgasmus poslal ženu do nemocnice!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!