Ani rockoví bohové nejsou věční – The Rolling Stones odkládají turné

Zdravotní stav pětasedmdesátiletého frontmana The Rolling Stones, Micka Jaggera, už není tím, čím býval. Z prozatím nespecifikovaných důvodů není v Mickových silách táhnout Stouny na turné po Spojených státech a Kanadě.
Mick Jagger má zdravotní problémy.
Mick Jagger má zdravotní problémy.
instagram/@mickjagger

reklama

List The Guardian uvedl, že fanoušci vlastnící již vstupenky na některý ze severoamerických koncertů v rámci No Filter Tour nemusí truchlit nebo lístky vracet. Jakmile se Mick dá dohromady, napraví vše, co zanedbal.

Mick se na svém twitterovém účtu omluvil fanouškům a přislíbil, že se bude snažit, jak jen bude moci, aby mohl zase na pódium. Příčiny svých zdravotních problémů také neuvedl.

Divoká minulost se na nich skoro nepodepsala.
Autor: instagram/@therollingstones Divoká minulost se na nich skoro nepodepsala.

Na druhou stranu je až podivuhodné, že se ve svém věku nejen Mick, ale i ostatní členové kapely těší poměrně slušnému zdraví a že jsou hlavně živí. Přeci jen je životní styl „sex, drugs and rock'n'roll“ devastující a to, co někteří Stouni předváděli v minulosti je více než obdivuhodné. Alkoholismus, závislost na drogách a bouřlivý denní i noční život se na člověku mohou podepsat – ne však na The Rolling Stones.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!