Anna se seznámí v Krejzových s osudovým mužem. Dívejte se!

Anička Vymešová se sice prezentuje jako rozvedená single žena, která si chce naplno užívat single života. Jenže to ještě netuší, jak moc jí naruší její single pohodu šarmantní Tomáš. Dívejte se na Krejzovi výjimečně ve středu 19. prosince od 20.15 na Primě!
Anna a Tomáš při flamencu
Anna a Tomáš při flamencu
Produkce

reklama

Ondra se začíná zapracovávat jako pojišťovací agent ve firmě svého bratra. Moc se mu to ale nedaří.

Krejzovi (32) - upoutávka
Krejzovi (32) - upoutávka

Navzdory tomu, že je právník, je Ondřej poctivý až na půdu, s čímž v pojišťovnictví moc daleko nedojde. Když navíc bude chtít pojistku dojednat Lubor Flanderka, začíná to zavánět průšvihem.

Krejzovi (32): Lubor má vtipnou
Krejzovi (32): Lubor má vtipnou

V Petrově ordinaci se jeho matka náhodou setká s dávnou spolužačkou. Na rozdíl od ní je však Petrova matka ze setkání zaskočena. Vždyť ona přece tak moc nestárne…

Podívejte se, jak setkání po letech dopadlo:

Krejzovi (32): Všichni stárneme
Krejzovi (32): Všichni stárneme

To navíc Petrova matka zatím netuší, jakou legraci jí připraví samotný její syn. Náhodné setkání s Lídou v ordinaci proti tomu bude procházka růžovým sadem. Nicméně za tu legraci to Petrovi i Zdeničce bude stát.

Luky se trápí kvůli škole, kde mu zadali úkol, který se pojí s ručními pracemi. A na to Luky není zrovna dvakrát šikovný. Potřebuje, aby mu s úkolem někdo pomohl, a kdo jiný by to měl být než jeho děda, kutil všech kutilů. Jemu se ale do pomoci vůbec nechce, Luky se proto pokusí na něj zatlačit přes babičku. Jenže ani to se moc nepovede:

Krejzovi (32): Babi nepomůže
Krejzovi (32): Babi nepomůže

Stane se nicméně paradox – Lukymu se podaří touto cestou zaujmout Skarlet!

Krejzovi (32): Hormony se bouří
Krejzovi (32): Hormony se bouří

Anička neustále dochází na kurzy flamenca, a co víc, je v něm zatraceně dobrá. Její dokonalý single život plný zážitků a tance jí nicméně poněkud naruší nově příchozí tanečník.

Ono se ale není, čemu divit. Podívejte se na video:

Krejzovi (32): Aničky osudová láska
Krejzovi (32): Aničky osudová láska

Zůstane jen při flamencu, nebo se z tohoto seznámení s Tomášem vyvine něco víc? A co na to bude říkat Petr?

To se dozvíte v další epizodě Krejzových, kterou si na Primě můžete pustit netradičně ve středu 19. prosince od 20.15 hodin. Poté následuje vánočně – novoroční pauza ve vysílání vašeho oblíbeného seriálu, který se na obrazovky vrátí 15. ledna!

reklama

reklama