Australian Open je plné hvězd! Českých na kurtu, hollywoodských v hledišti!

Český tenis slaví v Melbourne obrovský úspěch! Jak Petra Kvitová, tak Karolína Plíšková se na Australian Open dostaly do semifinále. I když se Plíšková do finále neprobojovala, Petru Kvitovou boj o první místo čeká. A z tribun ji kromě diváků podporují i světové celebrity!
Nicole Kidman na Australian Open
Nicole Kidman na Australian Open
instagram

reklama

Hvězda Petry Kvitové opět září! V semifinále na Australian Open porazila Američanku Danielle Collinsovou 7:6 a 6:0. Ve finále ji čeká tvrdý oříšek - Japonka Naomi Ósakaová, která v semifinále porazila druhou českou hráčku Karolínu Plíškovou.

Nicole Kidman
Autor: Instagram/Nicole Kidman Nicole Kidman

Turnaj ve sluncem rozpáleném Melbourne sledují miliony a miliony diváků, mezi kterými nechybí ani světové hvězdy. Na tribunách jste si tak mohli všimnout třeba šéfredaktorky módní bible Vogue – Anny Wintour, ale také slavné australské rodačky Nicole Kidman.

Petra Kvitová
Autor: Twitter/XHSports Petra Kvitová

Právě ta spolu se svým manželem Keithem Urbanem fandila české hráčce ostošest! V bílých krajkových šatech, s jemnými náušnicemi a lehkým make-upem vypadala herečka svěže a odpočatě. A podle fotek se zdá, že se při turnaji dobře bavila! Z tváře ji nemizel úsměv a s manželem si pořád něco láskyplně špitali.

Nicole Kidman jako Královna pouště

Královna pouště: Nicole Kidman jako slavná cestovatelka. Ve skutečnosti dopadla hodně špatně

Uvidíme, jestli se herečka dostaví i na velkolepé finále a přinese Petře Kvitové štěstí.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!