Babyboom v Hollywoodu: Miranda Kerr, Blake Lively a Keira Knightley čekají miminko!

V Hollywoodu se nyní oznamuje jedno těhotenství za druhým. Světová modelka Miranda Kerr potvrdila začátkem dubna, že čeká třetí dítě s miliardářem Evanem Spiegelem. Hned za ní následovala herečka Blake Lively a Keira Knightley!
Keira Knightley
Keira Knightley
Tribeca Film

reklama

Miranda Kerr čeká třetí děťátko! Prvního syna má s bývalým manželem Orlandem Bloomem. Nyní čeká miminko se zakladatelem aplikace Snapchat Evanem Spiegelem. Miranda se svěřila, že být matkou je ta nejúžasnější věc v životě. Stejně tak uznala, že vidět svého manžela, jak se z něj stává zodpovědný a milující otec, je ten nejkrásnější pohled. Letos spolu oslaví dvouleté výročí od svatby, která proběhla tajně 27. května 2017 v Kalifornii.

Miranda Kerr
Autor: instagram/@spletnik.ru Miranda Kerr

Babyboom pokračuje s oznámením těhotenství známé herečky Blake Lively, která čeká třetí děťátko s manželem Ryanemem Reynoldsem. Spolu mají dvě dcery. Své těhotenství prozradila na premiéře filmu Pokémon Detective Pikachu v New Yorku, kde ukázala těhotenské bříško.

Miranda Kerr a Evan Spiegel

Miranda Kerr a Evan Spiegel očekávají druhé dítě! Ukázala těhotenské bříško!

Stejnou novinu potvrdila hvězda z filmu Piráti z Karibiku Keira Knightley! V roce 2013 se provdala za hudebníka Jamese Rightona, se kterým má čtyřletou dceru Edie. Právě své dceři napsala dojemný dopis, ve kterém popisuje svůj porod. V dopise kritizuje vévodkyni Kate, která jen pár hodin po porodu vyšla na veřejnost s perfektním make-upem, na podpatcích a s úsměvem na rtech.

Keira Knightley
Autor: Tribeca Film Keira Knightley

„Po přibližně sedmi hodinách vyšla z nemocnice, namalovaná a na podpatcích. Tvář, kterou chce svět vidět. Skrytá bolest, skryté tělo, prsa, z kterých teče mléko a rozbouřené hormony. Buď krásná, stylová a neukazuj, s čím právě bojuješ, Kate,“ tak zněl vzkaz, který napsala herečka o vévodkyni. Uvidíme, jestli se herečka podobně vyjádří i k Meghan Markle, která má rodit každým dnem. Ta se ovšem veřejnosti hned po porodu údajně ukázat nechce.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!