Bára Damová se v nových Krejzových nebezpečně rozjede. Mrkněte se už teď!

Krejzovi si momentálně užívají vánočně – novoroční přestávky ve vysílání. Na obrazovky se vrátí v plné síle již 15. ledna od 20.15 a vy se už nyní můžete podívat na to, s jakou vervou se do toho pustí Bára Damová.
Bára se rozjede
Bára se rozjede
Produkce

reklama

Jestli jste si mysleli, že nejztřeštěnější ze všech sester Krejzových je Danka, jste na omylu. V další epizodě seriálu to totiž bude vypadat, že pomyslnou zlatou medaili vyhraje Bára!

Práce má nad hlavu, a když se jedné noci vrací z práce kolem své bývalé školy, napadne ji bláznivý nápad. Ředitelka školy, kterou Bára za svoji studentskou kariéru také zažila a vůbec ji neměla ráda, si příkoří, které všem studentům přichystala, a i nadále přichystává, odskáče!

Podívejte se na video, jak:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (33): Píle, kázeň, úspěch

Myslíte si, že Bářina lumpárna bude mít dohru, nebo se vše obejde v klidu? Pište si, že první platí.

Jak to ale dopadne, a kdo na situaci bude nejvíc tratit a kdo na ní nakonec nejvíce vydělá, to se dozvíte v dalším vysílání Krejzových 15. ledna ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama