Bára Mottlová si našla novou práci. Možná vás překvapí!

Herečku Báru Mottlovou jste mohli do včerejška vídat v COOLáckém seriálu Po hlavě, kde ztvárnila svéráznou Ámu. Kvůli současným opatřením však televizní kamery i divadelní prkna odpočívají, takže se Bára musela po práci poohlédnout jinde.
Bára Mottlová zamířila za kasu.
Bára Mottlová zamířila za kasu.
TV Prima

reklama

Diváci nyní mohou Báru potkat i na místě, kde by to zřejmě nečekali. Za pokladnou v samoobsluze. Nejde o novou roli – přinejmenějším ne hereckou, ale životní. Nenadálou situaci, kterou zapříčinilo rozšíření nemoci COVID-19 (způsobuje ji nový koronavirus SARS-CoV-2) vyřešila herečka s noblesou a chladnou hlavou.

Bára Mottlová si na živobytí teď vydělává za kasou.
Autor: TV Prima Bára Mottlová si na živobytí teď vydělává za kasou.

„Ze dne na den jsem přišla o veškerou práci – jako velká spousta lidí kolem mě. Beru situaci takovou, jaká je, a vycházím z ní. Nedá se nic dělat. Nebrečím. Nesedím doma na zadku a nečekám, až dojdou peníze. Nenechám se od nikoho vyživovat, a když mám zdravý nohy a ruce, nebudu si ani půjčovat, abych si mohla doma válet šunky,“ uvádí Bára k situaci, do níž se dostala spousta herců, hudebníků a dalších umělců.

Bára bere novou životní roli s úsměvem na tváři.
Autor: TV Prima Bára bere novou životní roli s úsměvem na tváři.

„Nájem ani žvanec se samy nezaplatí. Už druhý týden dělám v sámošce na pokladně. Díky tomu mám dobrý pocit z odvedený práce, učím se novým věcem, a hlavně, poznala jsem super partu lidí. Jsem vděčná za to, co mám a co díky týhle divnodobě poznávám. Lidi, mějte se rádi!“ končí optimisticky. 

V seriálu Po hlavě si zahrála osobitou Ámu.
Autor: TV Prima V seriálu Po hlavě si zahrála osobitou Ámu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!