Beverly Hills 90210 se vrací! Bez Dylana, zato se skutečnými příběhy hlavních hrdinů

Jeden z nejpopulárnějších seriálů devadesátých let se vrací! Televizní stanice Fox představila novou upoutávku na Beverly Hills 90210, ve které nechybí hlavní protagonisté. Bohužel však bez Luke Perryho (✝52) alias Dylana, který letos v březnu zemřel.
Beverly Hills 90210
Beverly Hills 90210
Instagram/ beverlyhills90210.tv

reklama

Znělka, kterou si kdekdo spojí s oblíbeným americkým seriálem devadesátých let. Beverly Hills 90210 byl ve své době fenoménem, na který koukaly stovky tisíc diváků. A protože si je televize Fox vědoma úspěchu, který se pojí s tímto kultem, rozhodla se natočit jeho pokračování.

 

Z tehdejších středoškoláků Brendy, Brandona, Donny, Steva, Davida a Kelly jsou dnes dospělí lidé na prahu padesátky. A vypadá to, že scénáristé se trefili do černého, když se rozhodli postavit pokračování na reálných příbězích ze života každého protagonisty. Diváci se tak mohou těšit na životní radosti i strasti, které jejich oblíbenci prožili po roce 2000, kdy seriál skončil.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený BEVERLY HILLS 90210 (@beverlyhills90210.tv),

 

Ve známé partičce tvořené Jasonem Priestleym, Shannen Doherty, Tori Spelling, Ianem Zieringem, Brianem Austinem Greenem a Jennie Garth chybí nedávno zesnulý Luke Perry alias Dylan. Ten podlehl 4. března mrtvici.

Dylan z Beverly Hills 90210 je jeho nejslavnější rolí.

Smutná zpráva! Zemřel představitel Dylana z Beverly Hills 90210, Luke Perry. Co se mu stalo?

Premiéra pokračování oblíbeného seriálu je naplánována na letošní srpen a vy se zatím můžete podívat na upoutávku!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!