Brad a Angelina se chtějí zabít! Naštěstí jen v komedii Mr. a Mrs. Smith

Na první pohled vypadá manželství Johna a Jane Smithových jako každé druhé. Jenže nic není, jak se zdá a oba manželé před sebou skrývají pořádně bláznivá tajemství! A vy věřte, že se při jejich odhalování budete u televizních obrazovek královsky bavit. Dívejte se v pátek ve 21:40 na Primu!
Angelina Brad, přezdívaní také Bradangelina
Angelina Brad, přezdívaní také Bradangelina
20th Century Fox

reklama

John a Jane se seznámili v Kolumbii. Byla to láska jako trám na první pohled a jak už to bývá, ti dva se vzali a žili spolu šťastně až do smrti... Jenže ta by mohla přijít zatraceně brzy!

Na rozdíl od Smithových, televizní diváci se hned v úvodní scéně dozvídají, jak to vlastně v té Kolumbii bylo. Ani jeden z nich tam totiž nebyl na „single“ dovolené, ale v záležitostech pracovních. A vzhledem k tomu, že oba pracují jako nájemní zabijáci, moc se jim hodilo hrát zamilovaný pár před kolumbijskou policií pátrající po vinících loupežného přepadení a zabránit tak svému výslechu.

I v manželském životě se ale Jane a Johnovi daří svoji skutečnou profesi před tím druhým krásně skrývat. „Do zelí si nelezou“, protože pracují pro konkurenční firmy. Poněkud dusno v jejich vztahu začne být až v momentě, kdy jejich šéfové vydají rozkaz, aby se manželé Smithovi vzájemně zlikvidovali, protože jsou oba až příliš dobří a „na trhu“ je místo jen pro jednoho z nich.

A protože jsou oba zabijáci par excellence, těšit se můžete na ty perfektně zvládnuté akční scény a pěkně zběsilé střílečky. Ještě když k tomu připočteme, že hlavní hrdiny ztvárňují Brad Pitt a Angelina Jolie, máte záruku, že bude na co se koukat!

Podívejte se už teď do galerie:

Mimochodem, nejsledovanější herecký pár současnosti Brangelina (jak se Pittovi a Jolie v médiích přezdívá) k sobě zahořeli láskou v roce 2005 právě při natáčení tohoto filmu! Angelinu pak bulvární média označila za vinici rozpadu do té doby „snového“ manželství Brada Pitta a herečky Jennifer Aniston. A ačkoliv to několik let popírala, po letech Anglina „kápla božskou“ a přiznala, že se do sebe s Pittem při natáčení Mr. a Mrs. Smith opravdu zamilovali.

I když jim to nevydřelo, tak to charisma tomuto filmu rozhodne neubírá.

A není se čemu divit, podívejte se v pátek ve 21:40 na Primu, jak to mezi nimi ve filmu Mr. a Mrs. Smith jiskřilo!

 

 


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!