Brad Pitt a Marion Cotillard se stanou Spojenci ze 2. světové války

Do pouště francouzského Maroka seskočí v roce 1942 kanadský důstojník špionážní služby (Brad Pitt). Úkol? Zabít německého velvyslance. Od chvíle, kdy kontaktuje svoji spojku, francouzskou příslušnici hnutí odporu Marianne Beauséjour (Marion Cotillard), mají vystupovat jako manželé…
Válečný film Brada Pitta Spojenci
Válečný film Brada Pitta Spojenci

reklama

Brad Pitt si v posledních letech nevybírá špatné projekty a často ty, které se časově odehrávají během 2. světové války. Po Hanebných panchartech Quentina Tarantina a tankovém dramatu Železná srdce od Davida Ayera, se tak v roce 2016 představil jako spojenecký špión Max Vatan, který se v Casablance roku 1942 seznámí s francouzskou odbojářkou Marianne Beauséjour (Marion Cotillard), kterou si později vezme, a dokonce spolu mají i dítě. Mimochodem pamatujete, jak se spekulovalo, že se Pittovi manželství rozpadlo právě kvůli románku s Marion Cotillard? Nikdy to však nebylo potvrzeno.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Spojenci - upoutávka

Ukázka láká nejen na slibné akční scény, zároveň nás ale nejspíš čeká také slušný thriller, při kterém si nebude nikdo být moct jistý, komu vlastně v téhle špiónské hře věřit.

Obsazení je více než solidní a režisér Robert Zemeckis ještě nikdy nenatočil vyloženě špatný film. Nezklame ani tentokrát. Těšte se na pořádně napínavou žánrovku s drsným Pittem a okouzlující (a řádně chladnou) Marion.

Nezapomeňte si v pátek večer pustit Spojence. Začínáme ve 20.15 na Primě

  • Natáčení začalo v únoru roku 2016 v Londýně. V květnu se některé scény točily v Casablance a na Grand Canaria na Kanárských ostrovech.
  • V Severní Americe měl snímek premiéru 23. listopadu 2016, společně s filmy Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa, Pravidla neplatí a Santa je pořád úchyl. Výdělek za první den promítání byl plánovaný 15 milionů, film však získal pouze 2,6 milionů dolarů.
  • Inspirací pro filmové kostýmy byly kostýmy ze slavných filmů Casablanca (1942) a Život je cesta (1942).

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!