Bratr Meghan Markle pozval ji a prince Harryho na svoji svatbu

Jen málokdo ví, že vévodkyně ze Sussexu má nevlastního bratra Thomase a sestru Samanthu. Thomas Markle mladší formálně pozval svoji sestru Meghan Markle na svatbu, která se bude konat letos v březnu.
Meghan Markle a Thomas Markle ml.
Meghan Markle a Thomas Markle ml.
twitter.com/LoveMarlieB

reklama

Tímto gestem chce pravděpodobně hodit veškeré rodinné konflikty za hlavu. Dvaapadesátiletý snoubenec se svěřil deníku Daily Mail, že on a jeho snoubenka Darlene Blount zaslali vévodkyni a vévodovi ze Sussexu pozvánku na svatbu. „Začal nový rok a já bych si moc přál, aby nás tento rok dal opět dohromady a byli jsme opět jedna rodina.“  

Meghan Markle a princ Harry
Autor: twitter.com/mellyindc Meghan Markle a princ Harry

Bratr se také svěřil, že si myslí, že jeho svatba bude perfektní příležitostí, kde se může Meghan usmířit se svým otcem. „Nebaví se spolu už pěknou dobu, bylo by skvělé, kdyby se na svatbě opět sblížili,“ dodává Thomas. Otec Markle totiž nebyl ani na královské svatbě, kam byl pozván. Příčinou byly údajně zdravotní potíže, na poslední chvíli se omluvil. To byl jeden z důvodů, proč k oltáři šla budoucí vévodkyně ze Sussexu s princem Charlesem. Její sourozenec na královskou svatbu nebyl pozván. „Necítím vůči ní žádnou zášť za to, že mě nepozvala na svatbu. Rád bych, kdybychom mohli začít od začátku,“ přeje si Thomas.

Co napsala sestra Meghan k narozeninám? 2

ŠOK! Sestra Meghan Markle poslala brutální vzkaz na její 37. narozeniny! Tohle manželku prince Harryho zničí

Na druhou stranu, byl to právě její nevlastní sourozenec, který pro britský bulvární plátek uvedl, že Meghan byla vždycky krutá a sobecká. „Otec měl v jeho pomyslném žebříčku Meg vždycky na prvním místě. Já a Samantha jsme byli vždy na vedlejší koleji. Dal jí všecko a ona jemu nyní nic, jenom bolest. Je to od ní sobecké a kruté! Ale taková ona prostě je.“ Bývalá herečka se k celé situaci s rodinou nikdy nevyjádřila, ale určitě jí to nebude příjemné. Její otec v jednom rozhovoru urazil samotnou královnu Alžbětu II. „Královna je opelichaná stará vrána,“ což nebylo pro Kensigtonský palác nic příjemného.

Královna Alžběta II.
Autor: Twitter/RICSSouth Královna Alžběta II.

Meghan je již ve vysokém stádiu těhotenství a tak je pravděpodobné, že pozvánku odmítne. Miminko se má narodit začátkem jara.

Meghan Markle
Autor: twitter.com/InStyle Meghan Markle

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!