Bruce Willis tentokrát škodí jako šéf podsvětí. Došlápne si na něj Elitní zabiják?

Někdejší nájemný vrah, známý pod pseudonymem "Princ", pátrá po zmizelé dceři Beth. Tu unese jeho bývalý úhlavní nepřítel a šéf podsvětí Omar. V thrilleru Elitní zabiják vystupují hvězdy jako Jason Patric, John Cusac nebo Gia Mantegna. V roli největšího záporáka Omara se pak těšte na jindy neohroženého spasitele Země Bruce Willise.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Elitní zabiják - upoutávka

reklama

Bývalý profesionální zabiják Paul mluví po Skypu se svou dcerou Beth. Paul si myslí, že jeho dcera navštěvuje školu, ale pak mu přijde dopis z univerzity, podle kterého to tak není. Proto druhý den volá Beth, ale dovolá se úplně cizímu člověku. Paul ztratil s Beth kontakt a bojí se, že se jí něco stalo. Proto jede za Beth do jejího bytu, tam ale nikdo není. Paul najde jen fotku Beth a její kamarádky před jedním barem. Paul se tam vydá a po chvíli narazí na Bethinu kamarádku Angelu.

Bruce Willis jako šéf podsvětí ve filmu Elitní zabiják.
Autor: 2014 - Lionsgate Bruce Willis jako šéf podsvětí ve filmu Elitní zabiják.

Paul se Angelu snaží přesvědčit, aby mu pomohla najít Beth. Angela říká, že se Beth chytla lidí, co prodávají drogy. Paul chce, aby mu ukázala, kde dealer drog Eddie bydlí, a nabídne jí za to 500 dolarů. Angela souhlasí a oba odjedou do jiného klubu. Tam ale Eddie není. Před klubem však potkají Eddieho přátele. Ti mu nic nechtějí říct, a tak je Paul zmlátí. Od jednoho z nich si vezme telefon, ve kterém je Eddieho číslo. Poté jedou oba do jednoho bytu, kde mají chvíli na odpočinek.

Bývalý nájemný vrah, známý pod pseudonymem "Princ" (Jason Patric) zachraňuje unesenou dceru spolu s kámošem Samem (John Cusack).
Autor: 2014 - Lionsgate Bývalý nájemný vrah, známý pod pseudonymem "Princ" (Jason Patric) zachraňuje unesenou dceru spolu s kámošem Samem (John Cusack).

Paulova manželka umřela na leukémii a on má její jméno vytetované na prsou. Paul poslal Eddiemu zprávu, ten se chytil a odepsal Paulovi, kde je. Paul jde do jednoho baru, kde potká Eddieho a jeho přítele. Ten Eddieho upozorní na to, že Paul je nebezpečný zabiják a chce, aby mu radši všechno řekl. Eddie mu řekne, že jeho dcera je u dealera drog jménem Tony Martinéz, kterému se říká Lékárna.

Podaří se Paulovi dceru najít a vyrvat ze spárů nelítostného drogového bose?

 

Akční / Thriller

USA, 2014

Režie: Brian A Miller

Scénář: Jeremy Passmore, Andre Fabrizio

Hrají: Jason Patric, Jessica Lowndes, Bruce Willis, Gia Mantegna, Rain, John Cusack, Curtis "50 Cent" Jackson, Don Harvey, Bonnie Somerville, Johnathon Schaech, Tara Holt, Courtney B Turk, Didi Costine

reklama

reklama