Budete závidět. Serena Williams se pochlubila snubním prstenem

Tenistka Serena Williams si minulý týden vzala snoubence a otce své dvouměsíční dcery Alexise Ohaniana. Svatba byla držena pod pokličkou a všichni hosté měli zakázáno o ní mluvit nebo sdílet fotky na sociálních sítích. Odehrála se v New Orleans a čítala okolo 250 hostů. Na veřejnost ale přece jen něco uniklo.
Serena Williams
Serena Williams
instagram/@spletnik_ru

Třeba to, že hostem byl rapper Jay-Z s manželkou Beyoncé, Kim Kardashian a nebo ředitelka nejluxusnějšího módního časopisu Vogue Anna Wintour. Není se čemu divit, protože Serena prodala exkluzivitu na svatbu právě magazínu Vogue. O tom, že byla svatba velkolepá, nikdo nepochyboval. Novomanželka kousek po kousku s veřejností sdílí střípky ze slavnostního dne. Nedávno vyvěsila fotku svých svatebních šatů od Sarah Burtonové ve spolupráci Alexandra McQueena, který navrhl svatební šaty například i Kate Middleton. Nebo fotku svých svatebních bot, vyrobených přímo pro ni samotnou.

 

 

Největší ohlas ale způsobila fotka malé Olympie, která už má i vlastní instagramovou stránku. Váš zrak ale spíš zaujme obrovský diamant na prstu pyšné maminky. První obrovský diamant je zásnubní prsten, který své vyvolené věnoval milionář minulý prosinec. Snubní pak byl na zakázku vyroben tak, aby do sebe oba zapadly. Je tajemstvím, kdo ze šperkařů měl tu čest skvost z diamantu ve tvaru slzy vyrobit. Jasné ale je, že si přišel na pěkný balík. 

 

Daddy knows how much I love leopard print.

Příspěvek sdílený Alexis Olympia Ohanian, Jr. (@olympiaohanian),

reklama