To byl ale fofr: Šest týdnů po rozchodu s o deset let starší partnerkou už má zpěvák Liam Payne náhradu!

Sotva uzavřel jednu životní kapitolu, už se vrhá do další. Začátkem července vydali zpěvák Liam Payne (24) a jeho kolegyně z branže Cheryl Cole (35) prohlášení, že se rozchází. Pár spolu má teprve ročního syna Beara. Jak se zdá, zpěvák se z rozchodu již otrkal. Teprve šest týdnů po ukončení vztahu s Cheryl byl totiž načapán, jak ruku v ruce cukruje s mladičkou modelkou Cairo Dwek (20).
Liam Payne
Liam Payne
Facebook/Liam Payne Best Photos

reklama

Jen šest týdnů od rozchodu s matkou svého syna Beara, má zpěvák Liam Payne, známý svým působením v dnes již neexistující skupině One Direction, novou známost. A tentokrát zalovil v o dost mladších vodách, než minule. Zatímco zpěvačka Cheryl Cole oslavila na konci června 35. narozeniny, Liamově nové slečně, modelce Cairo Dwek, je sladkých dvacet. Nutno podotknout, že zpěvák, který koncem srpna oslaví pětadvacáté narozeniny, má přeci jen k mladičké modelce věkově blíž než k Cheryl.

 

 

Liam y Cairo hace algunos días caminando por Italia #onedirection #liampayne

Příspěvek sdílený LOVE IS LOVE (@onedirectioncreatures),

 

Nový hvězdný pár byl zachycen fotografy u jezera Como v Itálii, kde si ruku v ruce užíval romantickou procházku. Uvidíme, zda románek přeroste v něco vážnějšího.

 

 

S matkou svého syna byl Liam dva a půl roku, ale znali se již od roku 2008, kdy Cheryl zasedla v porotě soutěže X Factor a Liam (tehdy čtrnáctiletý) byl soutěžícím.

reklama

reklama