Bývalka Johnnyho Deppa se bude vdávat! Herce vyměnila za režiséra

Zpěvačka a modelka Vanessa Paradis (45) se bude vdávat! Někdejší hvězdu přehlídkových mol požádal o ruku její přítel, režisér Samuel Benchetrit (44). Detaily o svatbě prozatím známy nejsou, je však veřejné, že obřad proběhne ještě letos v létě.
Vanessa Paradis
Vanessa Paradis
instagram/@vanparadi

reklama

Ačkoli se ještě neví, v jakém duchu svatba proběhne, zdroje již mluví o konkrétním datu i místě: ‚‚Svatba bude 19. července na ostrově Île de Ré v Biskajském zálivu u západního pobřeží Francie. Celá ceremonie proběhne v luxusní vile, kterou si léto co léto pronajímají francouzské celebrity.“

 

Příspěvek sdílený ),

Je třeba zmínit, že půjde o úplně první svatbu Vanessy Paradis. Ačkoli zpěvačka prožila s hollywoodským hercem Johnny Deppem celých 14 let a porodila mu 2 děti (dcera Lily-Rose a syn Jack), herec se nikdy neodhodlal pokleknout na koleno a dvojice se nikdy nevzala. Zato Samuel již ženatý byl, s herečkou Marií Trintignant, která byla v roce 2003 zavražděna. Režisérovi zůstal syn Jules (19). Zároveň má Samuel dceru Saul (10) od herečky Anny Mouglalis. Jak už to tak v showbyznysu bývá, Anna je Vanessina kamarádka a chodí s bývalým přítelem Paradis.

Vanessa se seznámila se svým snoubencem na natáčení filmu ‚‚Chien“ v roce 2016, kde ihned přeskočila jiskra a režisér se do herečky okamžitě po uši zamiloval. 

 

Příspěvek sdílený w

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!