Bývalý lídr Ready Kirken dál okrádá lidi o miliony. Očima Josefa Klímy prozradí víc

Očima Josefa Klímy každé úterý ve 21.30 na Primě.
Očima Josefa Klímy 2015 (35) - upoutávka

Tým Josefa Klímy už dnes večer zaostří na další podvody bývalého člena slavné kapely Ready Kirken Ondřeje Herolda, který okradl další lidi o miliony.

"Jak se člověk k těm lidem choval, když byl nahoře, tak pak ten pád dolů je hodně těžký. Hodně to člověka poučí. Takže teď se musím vyhrabat z toho nejhoršího, co jsem kdy v životě zažil," tvrdil muzikant ještě na jaře.

Východočeská policie má ale tento případ na stole už rok a čtvrt, přesto nebyla schopná Herolda po celou tu dobu ani obvinit. Dala mu tak dostatek prostoru na poslední lumpárnu – promyšleným podvodem vytáhl ze své vzdálené příbuzné přes milion korun a zmizel beze stopy. "Musím přiznat, že kdyby mi Ondřeje přivedli, tak bych ho strašným způsobem zbila. A myslím, že nejsem sama," uvedla v pořadu Očima Josefa Klímy.

Policie po něm vyhlásila pátrání a v nejbližších dnech se ho chystá obvinit. Na co Herold potřeboval miliony, na které si přišel svými podvody, a kde skončily? Odpověď nabídne dnešní díl pořadu Očima Josefa Klímy, ve 21.35 na Primě!

Co je v pořadu Očima Josefa Klímy nového?

Život v cizí kůži

Reportéři pořadu Očima Josefa Klímy se o prázdninách vypravili v přestrojení do různých prostředí a divákům nabídnou "život v cizí kůži". „Záměrně neprozrazujeme, kam jsme se v přestrojení vloudili, protože natáčení ještě pokračuje, ale jsou to i prostředí, kde jde o krk,“ prozrazuje Josef Klíma.

Lovci beze zbraní

Tisíce odsouzených, kteří měli nastoupit trest, se skrývají na svobodě, páchají trestnou činnost a policie po nich marně pátrá. Přitom je možná diváci denně potkávají jako lidi ze sousedství nebo v autobusu, ve vlaku, v tramvaji. Tým Josefa Klímy proto diváky vyzývá k pomoci: pokud se jim podaří někoho takového nafotit nebo natočit, třeba jen na mobil, video nebo záběr odvysíláme a odměníme honorářem. „Identitu těchto ´lovců´ utajíme, aby se nemuseli bát pomsty – pokud si to budou přát. Nejde o to suplovat policii, jde o to, donutit ji k lepšímu výkonu,“ doplňuje Josef Klíma.

Nový glosátor Jiří Menzel

Tým glosátorů pořadu Očima Josefa Klímy se v nové sezoně rozroste o další zvučné jméno. Dění kolem nás bude nově komentovat slavný oscarový režisér Jiří Menzel. Doplní tak stávající tým glosátorů, v němž jsou Jan Hřebejk, Michal Horáček, Ondřej Hejma, Xindl X, Iva Pazderková a Jakub Kohák.

Očima Josefa Klímy Menzel Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama