Celé Česko bude vařit se Zdeňkem Pohlreichem

Kurzy vaření nejsou dostupné pro všechny – ať už časově nebo finančně. Na Prima Family vše zvládnete z pohodlí domova, zdarma a s tím nejpovolanějším šéfkuchařem! Se Zdeňkem Pohlreichem bude vařit celé Česko – živě!
Zdeněk Pohlreich naučí vařit celé Česko
Zdeněk Pohlreich naučí vařit celé Česko

reklama

V nové a výjimečné kuchařské live show "Česko vaří s Pohlreichem živě" budete moci v několika epizodách vyzkoušet spolu se Zdeňkem pokaždé tříchodové menu, a to v průběhu 60 minut.

Vařit se bude ze surovin, které jsou dostupné a blízké všem. I obyčejné jídlo, které se často zdá jako velmi jednoduché, může být správnou kuchařskou magií povýšeno na delikatesu! Vzpomínáte například na míchaná vajíčka na francouzský způsob z pořadu Vařte jako šéf!?

A na vaření nebudete sami! Do každého dílu si Zdeněk pozve hvězdné hosty, kteří budou vařit s Vámi. Navíc se v průběhu vysílání Zdeněk spojí přes internet přímo se dvěma diváky, kterým bude po dobu natáčení radit a sledovat, jak si vedou. Ingredience, které budete na přípravu pokrmu potřebovat, budou k dispozici týden před natáčením na webových stránkách pořadu, ale také je uvidíte na našich televizních obrazovkách.

Show Cookalong, na jejímž základě je pořad Česko vaří s Pohlreichem živě postaven, je úspěšná live show. Nejvýznamnějším jejím představitelem v Anglii je Gordon Ramsey. Původně byla show koncipována jen jako jeden díl, ale byla tak populární, že vznikla celá série. Věříme, že stejný scénář bude naplněn i v případě Zdeňka Pohlreicha a pořadu Vaří celé Česko!

Podívejte se na ukázku, která vás navnadí:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima - Vaří celé česko

reklama

reklama