Celebrity v slzách: Potetovaný model Zombie Boy (†32) spáchal sebevraždu

Úspěšný model Rick Genest (†32) známý spíše pod přezdívkou Zombie Boy byl nalezen ve středu 1. srpna mrtvý ve svém kanadském bytě. O nešťastné události informovala zpěvačka Lady Gaga, která ho obsadila do svého klipu Born This Way a byla jeho blízkou přítelkyní.
Zombie Boy
Zombie Boy
instagram/@zombieboyofficial

reklama

Ricka Genesta znají fanoušci především z klipu roku 2011 k písni Born This Way od světové zpěvačky Lady Gaga. Zombie Boy se muži přezdívalo kvůli jeho smrťáckému tetování po celém tělě. Model se dokonce roku 2014 objevil na pražské události Mercedes Benz Prague Fashion Weekend. I když byla jeho kariéra na vrcholu, Zombie Boy byl nalezen ve svém bytě v Montrealu mrtvý. Podle všeho šlo o sebevraždu. 

‚‚Sebevražda přítele Ricka Genesta je hrozná. Musíme usilovně pracovat na změně kultury, abychom dostali duševní zdraví do popředí a odstranili stigma, že se o něm nemůže mluvit. Pokud trpíte, zavolejte ještě dnes přátele nebo  rodinu. Musíme se navzájem chránit,‘‘ napsala u svého příspěvku modelova blízká přítelkyně Lady Gaga.

Jen za týden by Rick oslavil 33. narozeniny. Právě tento věk by byl úctyhodný, jelikož v pouhých 15 letech mu byl diagnostikován nádor mozu a může zemřít. Právě v té době se rozhodl pro své první tetování a už v 19 měl potetované celé tělo. 

Zombie Boy byl dokonce zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako člověk s nejvíce tetováním hmyzu na těle, celkem jich měl 176. Nešlo ale pouze o lásku k hmyzímu světu, nýbrž i ke kostem. Těch měl vytetovaných 139. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!