3x česká klasika zpříjemní první májové odpoledne na Primě

Užijte si ještě více lásky i zábavy s Krakonošem a lyžníky, Švejkem a poctivou československou pohádkou pro celou rodinu O statečném kováři.
O statečném kováři
O statečném kováři
archiv FTV Prima

reklama

První Máj, lásky čas startujeme na Primě příchodem prvních lyží na české hory. S milým rodinným filmem o krušném životě sklářů, novodobém Krakonošovi a přepravní novince, předchůdci lyží.

12.20 Krakonoš a lyžníci

Příběh z počátku století se odehrává na zasněžených krkonošských svazích, kde Matěj a Jeník se svým starším bratrem Franckem vypomáhají ve sklářských hutích a financové marně honí v hlubokém sněhu proslulého pašeráka, který jim na lyžích, zcela novém vynálezu přivezeném z Norska, hravě uniká.

Podívejte se na upoutávku na Prima prvomájové odpoledne:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima - svátek 1.5.

Jednoho dne se oba kluci s pašerákem, který je pro ně ztělesněním všech vlastností pána hor Krakonoše, setkají a dokonce od něj dostanou jeden pár těch báječných létajících prkýnek, když mu pomohou uniknout před financi.
Také hodný pan učitel začne společně s mladým lesníkem lyžování nadšeně trénovat.

 Zatímco v místní hospodě nacvičují ochotníci divadelní vystoupení a přípravy na velkolepou slavnost, která jistě přiláká řadu hostů z Prahy a jiných velkých měst, financové líčí na lstivého pašeráka past, protože se od hostinského syna Vítka dozvěděli, kdy a kde se znovu objeví.

Ve 14.05 střídá Krakonoše Dobrý voják Švejk

Dobrý voják Švejk

Rudolf Hrušínský jako nejlepší Švejk všech dob

V 15.55 můžete k obrazovce přilákat děti, které určitě zabaví klasická československá pohádka.

O statečném kováři. 

O statečném kováři

Princeznina ruka za dobré srdce? Tak snadné to statečný kovář mít nebude!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!