Manžel na hodinu. Česká komedie, která herce Matáska či Latináka vybudila k výkonům akvabel

Nedělní Prima kino se odehraje ve znamení volného pokračování veleúspěšné komedie Hodinový manžel s názvem Manžel na hodinu. Populární čtyřlístek nerozlučných kamarádů se vrací a sekundovat jim bude mnoho dalších slavných hereckých jmen. Režie se opět ujal Tomáš Svoboda.
Manžel na hodinu
Manžel na hodinu
Bohemia MP

reklama

 Bolek Polívka, David Matásek, David Novotný a Lukáš Latinák jsou coby hodinoví manželé opět zpátky! Vracejí se ve volném pokračování laskavé komedie o zkrachovalých hráčích vodního póla Manžel na hodinu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Manžel na hodinu - upoutávka

„Je to pokračovaní jiným způsobem... Vzali jsme si z hlavní čtveřice postavu Milana, kterou hraje Bolek Polívka, a obklopili jsme ji jejím příběhem,“ říká k filmu režisér Tomáš Svoboda, který je zároveň scenáristou filmu.

Manžel na hodinu Foto:

Na koho dalšího se můžete ve filmu těšit? Nejen na akvabelové výkony hlavních hrdinů, ale také například na Evu Holubovou, Zdenu Studénkovou, Zuzanu Norisovou nebo Janu Strykovou či Simonu Babčákovou, Norberta Lichého a další.

Zpátky do plavek

Manžel na hodinu jako volné pokračování mimořádně úspěšné české komedie sleduje další osudy čtveřice hráčů vodního póla z Nymburku, kteří začali pracovat jako hodinoví manželé – Milana (Bolek Polívka), Honzy (David Novotný), Jakuba (David Matásek) a Kryštofa (Lukáš Latinák).

Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se ji už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti“ – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studénková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést!

Manžel na hodinu Foto:

Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři… a to je sakra málo… Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu akvabely, se kterými chce natrénovat vystoupení.

Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných akvabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem „Hodinový manžel“.

Českou komedii Manžel na hodinu vysíláme v sobotu ve 20.15 na Primě.

Nejlepší komedie k přehrání ONLINE na iPrima.cz

Nejlepší komedie k přehrání ON-LINE na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!