3 nové české zimní komedie on-line a bez reklam slibují pořádnou dávku humoru

Pohoda, zasněžená horská panoramata, vtipné hlášky, úsměvné situace okořeněné romantikou. To vše v zimních komediích Šťastný nový rok, Špindl 2 a Ženská na vrcholu. Užijte si nadílku filmů s oblíbenými českými a slovenskými herci, které si teď z pohodlí domova můžete užít ON-LINE a bez reklam v iPrima Videopůjčovně.
Šťastný nový rok
Šťastný nový rok

reklama

Názvem první filmové novinky v naší videopůjčovně si nejspíš na sklonku roku 2020 budeme připíjet na ten nadcházející nejčastěji.

1. Šťastný nový rok

Tahle česká komedie vás vtáhne přímo do zasněžené pohádky, v níž se letité kamarádky rozhodly společně prožít vánoční svátky v luxusním hotelu ve Vysokých Tatrách. Osudy některých se tím změní, ale všechny si užijí hlavně legraci, romantické chvíle a čeká zde i jedno velké překvapení. V hlavních rolích vás budou bavit Tatiana Pauhofová, Emília Vášáryová, Antonia Liskova, Jiří Bartoška, Jakub Prachař nebo Ján Koleník či Tomáš Maštalír. 

2. Špindl 2

Volné pokračování úspěšné romantické komedie Špindl rovněž zaostřuje na osudy několika žen. Ty se změní poté, co s různorodými záměry odjedou relaxovat do zimního Špindlu. 

Renatin (Kateřina Hrachovcová) manžel je populární spisovatel (Radim Fiala). Ona je nabitá pozivní energií – pořádá kurzy, na kterých dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, a věří, že co nezmůže ona, harmonizuje vhodný krystal. V jejím vlastním životě však jeden zásadní prvek chybí. To Silva (Hana Vagnerová) je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Herečka a tanečnice Eliška zase stojí na začátku slibně rozjeté kariéry. Vztah s přítelem muzikantem však hapruje. A jak už to tak v komediích bývá, chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci.

3. Ženská na vrcholu

Děj české zimní komedie Ženská na vrcholu natočené podle námětu scenáristky Hany Cielové se odehrává na zasněžené chatě na slovenských horách. Právě tam se úspěšná majitelka biokavárny (Anna Polívková) vypraví se svým synkem „Kulíškem“ na vánoční svátky. Potkává tady dva diametrálně odlišné bratry (Martin Dejdar a Marek Němec), a stane se tak součástí jiskřivě humorného milostného trojúhelníku.

Vtip do příběhu vnášejí i Helenini starostliví rodiče v podání Bolka Polívky a Jany Preissové. Oblíbená herečka se tímto snímkem vrací po dlouhých patnácti letech před filmovou kameru.

V archivu iPrima.cz si můžete vybrat a sledovat on-line ještě více českých filmů:

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama