Česko a Slovensko se skládá na taneční vozík malé hvězdě z talentové show

Pořad Česko Slovensko má talent, který můžete sledovat na Primě každý pátek, neobjevuje jen pozoruhodné talenty, ale někdy i bolestivé lidské osudy. Mezi ně patří i jedenáctiletá tanečnice Karolína Dejová se svalovou dystrofií, která tančí na vozíku. Po odvysílání se Česko a Slovensko rozhodlo pomoct splnit Karolínce sen. Dívenka vyrůstající u prarodičů si přeje taneční vozík, který ji usnadní tanec. Pomoci můžete i vy!
Karolína Dejová a Eliška Jeřábková
Karolína Dejová a Eliška Jeřábková
archiv Prima

reklama

Karolína Dejová společně se svou kamarádkou vystoupila před několika týdny v pořadu Česko Slovensko má talent, kde svým dojemným vystoupením nadchla porotu, publikum i televizní diváky.

Jedenáctiletá Karolína má za sebou těžký život. Trpí svalovou dystrofií, která ji upoutala na vozík. Kvůli její náročné nemoci se jí maminka vzdala a musejí se o ni starat její prarodiče. Vztah s maminkou je momentálně na bodu mrazu. Po odvysílání epizody Česko Slovensko má talent se přihlásilo několik lidí, kteří Karolíně a její rodině nabídli reálnou pomoc.

Karolína se i přes těžký osud nevzdává a tančí na vozíku společně s kamarádkou Eliškou. Jsme to právě my, kteří malé holčičce mohou dopomoct k dalšímu snu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (3): Karolína Dejová a Eliška Jeřábková

Pomoc pro Karolínu

Soutěž Československo má talent svedla dohromady Karolínku a manžele Gottvaldovy z Vyškovska a ti se rozhodli vyhlásit pro Karolinku sbírku na “taneční vozíček”, který si moc přeje.

Pokud byste chtěli přispět, můžete tak učinit na transparentní účet číslo 2100461663/2010.

Do poznámky pro příjemce napište “tanečni vozik”. Mnohokrát za každou pomoc děkujeme.

TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE V ARCHIVU iPrima.cz

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!