Cesta za pomstou Stevena Seagala nebude snadná!

Jediná neúspěšná mise a příslušník speciální jednotky Alex (Steven Seagal) si musí zařídit život od nuly. Přijde o prestižní práci a sotva se mu podaří najít novou, ocitne se přímo ve středu války gangů. Podívejte se na akční kriminálku Cesta za pomstou v pátek ve 22.00 na Primě!
Cesta za pomstou - Obrázek 1
Cesta za pomstou - Obrázek 1

reklama

Alex není zrovna člověk, který by vydržel bez práce, a tak se nezdráhá vzít tu nejobyčejnější, která se nabízí. Stane se údržbářem v bytovém komplexu. Ani tady ale neztrácí instinkt speciálního agenta. Když se ve městě začnou hromadit případy lidí zabitých podle stejného vzorce a navíc je unesena jedna z obyvatelek bytového komplexu i s celou rodinou, Alexovi dochází, že tady něco nehraje.

Podívejte se na upoutávku k filmu Cesta za pomstou:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesta za pomstou - upoutávka

Za nějakou dobu je jasné, že za vším stojí ruská mafie. Podezření z vražd ale padne na bratra unesené ženy. Alex ví, že jde o nespravedlivé nařčení, a rozhodne se rodině pomoci. Honba za spravedlností a touha po pomstě ho dovede do ohniska války mezi ruským a čínským gangem. Snaží se zachránit rodinu, která se do všeho připletla nevinně, ale dojde i na něj samého. Podaří se mu vyrovnat se s vlastním neúspěchem a minulostí, která jej pronásleduje?

Cesta za pomstou - Obrázek 3
Cesta za pomstou - Obrázek 3

Co možná nevíte o Stevenu Seagalovi

 • Jeho filmy vydělaly kolem 700 milionů dolarů.
 • Debutoval až ve 36 letech filmem „Above the Law“ v roce 1988.
 • I přes filmovou kariéru stále vypomáhá policii v Louisianě jako zástupce šerifa.
 • 25 let pomáhá dětským oddělením nemocnic pravidelnými návštěvami a pořádáním charitativních akcí na výběr finančních prostředků.
 • Zvažuje kandidaturu na guvernéra Arizony.
 • Je držitelem černého pásu v karate a judo a mistrem bojových umění aikido a kendo.
 • Mluví plynně japonsky.
 • Vlastní obrovskou sbírku kytar a samurajských mečů.
 • Výborně zpívá a hraje na kytaru.
 • Jeho dům v Santa Inez v Kalifornii stojí uprostřed 200 akrů vinic cabernetu, který je každoročně prodáván vinařům k dalšímu zpracování.
 • Je otcem šesti dětí ze třech manželství.
 • V srpnu oslaví 63. narozeniny.
Cesta za pomstou - Obrázek 2
Cesta za pomstou - Obrázek 2

Co o sobě řekl

„Byl bych raději, kdyby si mě lidé pamatovali jako autora a herce, ne jako sex symbol. Ale je to asi nedosažitelné přání. Tady v Hollywoodu jsme všichni oběťmi okolností. Natočíte jeden film, který za pár let už nikoho nezajímá. Navíc jako herec nemáte příběh, ve kterém hrajete, vůbec pod kontrolou. Producenti si dělají, co chtějí. Aspoň že hraju ve filmech, které tepou dnešní politiku a životní prostředí. Za to jsem fakt rád.“

Dejte si v pátek večer americký akční film se Stevenem Seagalem Cesta za pomstou  ve 22.00 na Primě.

reklama

reklama