Čeští milionáři se ocitnou na okraji společnosti i jako dobrovolníci. Proč se vzdají luxusního života?

Televize Prima již brzy uvede unikátní reality show, která ve světě chytila za srdce miliony diváků. Sedm milionářů se ze dne na den dostává do světa, který je jim vzdálený. Pod změněnou identitou se ocitají na okraji společnosti, v problematických lokalitách, ale také v organizacích, které se soustředí na pomoc potřebným v sedmi českých městech. Díky projektu Milionář mezi námi se do pomoci bude moci zapojit i veřejnost. První ze sedmi dílů odvysílá televize Prima ve změněném čase poprvé už v pondělí 30. listopadu ve 21:35.
Milionář mezi námi - účastníci
Milionář mezi námi - účastníci
Prima archiv

reklama

Během týdenní mise si milionáři vyslechnou silné životní příběhy, setkají se s dřinou, utrpením, ale i neskutečným odhodláním žít a užívat si život navzdory nepřízni osudu.

„Nic není nahrané. Milionáře jsme nešetřili. Museli si ten týden odpracovat a prožít. Chtěla jsem, aby byli co nejvíce napojeni na ty, kterým pomáhají. Například pan Antoš má následkem vážné autonehody komplikovanou chůzi, běžel tedy celý dobročinný závod s vozíčkářem. I když byl úplně vyšťavený, nepřiznal to,“ uvádí k unikátnímu projektu jeho režisérka Markéta Ekrt Válková. 

Milionář mezi námi. Sedm statečných milionářů nové reality show.

Kdo jsou milionáři z reality show Milionář mezi námi na Primě

Jako první svoji firmu na týden opustí majitel největšího zábavního parku v Česku Jiří Antoš. Vydá se do Ostravy, aby zde pracovat jako dobrovolník v neziskové organizaci Mens Sana, kde poznal rodinu muže, který má vinou pracovního úrazu doživotně poškozený mozek. Zapojí se do činnosti problémové čtvrti Bedřiška i romského Boxing King Klubu, který je plný boxerských talentů. Nikdo z těch, které pozná a kterým pomáhá, nezná jeho bohatství. Na konci své mise rozdá statisíce korun.

Milionář mezi námi
Autor: Prima FTV Milionář mezi námi

Miliardář a vizionář Karel Janeček se na svojí misi vypraví ve druhém dílu, který uvidíte na Primě v pondělí 7. 12. ve 21:35. 

Karel Janeček se vydá pomáhat jako dobrovolník do Plzně. Bydlet bude na ubytovně a celý týden si musí vystačit s částkou odpovídající životnímu minimu. Pomáhat bude lidem bez domova, tělesně postiženým i sociálně znevýhodněným dětem.

Milionář mezi námi
Autor: Prima FTV Milionář mezi námi

Třetí díl pořadu Milionář mezi námi Prima odvysílá v pondělí 14. 12 ve 21:35. Na týden změní svůj život majitelka Zásilkovny Simona Kijonková. S pouhými 550 korunami v peněžence opustí rodinu i své podnikání, v utajení se vydá do Děčína, kde bude pracovat jako dobrovolnice. Zapojí se do pomoci seniorům, dětem ze sociálně slabých rodin a týraným ženám.

Milionář mezi námi
Autor: Prima FTV Milionář mezi námi

Další 4 epizody odvysílá Televize Prima v lednu 2021:

4. díl: Václav Staněk

5. díl: Lenka Hlavatá

6. díl: Petra Plemlová

7. díl: Martin Hausenblas

reklama

reklama