Líbáš jako bůh. Tohle je film, u kterého přijdete na jiné myšlenky

Jiří Bartoška, Oldřich Kaiser a Marie Poledňáková v nejlepší kondici. Tak by se také daly charakterizovat hlavní rysy filmu Líbáš jako Bůh. Dívejte se v neděli ve 20.15 na Primě.
Záběry z filmu Líbáš jako bůh
Záběry z filmu Líbáš jako bůh
Falcon

reklama

Je symptomatické pro českou kotlinu, že filmy české provenience buďto vyvolávají bouřlivý aplaus publika, nebo po nich takzvaně pes neštěkne. Snímek Líbáš jako Bůh v hlavních rolích s herci jako jsou Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška a Eva Holubová patří rozhodně k těm prvním.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Líbáš jako Bůh - upoutávka

Jeho hlavní dějovou linii tvoří příběh středoškolské profesorky francouzštiny a literatury Heleny. Ta si díky zdravému nadhledu rozumí se studenty i s kolegy ve sborovně. V osobním životě ji ale čekají nepředvídatelné zvraty – ostatně její rozvětvená rodina jí k tomu poskytuje dostatek příležitostí.

Užijte si online ještě více českých i zahraničních komedií: 

S bývalým manželem, úspěšným spisovatelem Karlem, žije ve společné domácnosti, navíc pomáhá řešit problémy ovdovělé sestry Kristýny, manželské karamboly syna Adama i pozdní lásky babičky Alžběty.

Kamila Magálová a Jiří Bartoška jako "vyčpělý" manželský pár
Kamila Magálová a Jiří Bartoška jako "vyčpělý" manželský pár

To všechno Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní osobní život a vlastní city jaksi nezbývá čas. Ale přesto jednoho dne přijde to, co obvykle přichází, když to už ani nečekáme. Helena se za pohnutých okolností seznámí s lékařem záchranné služby Františkem. A bláznivě se do něj zamiluje! Začíná bouřlivý příběh plný vášně, rozchodů a návratů, v němž zamilované dvojici komplikují vztah plánovaně či neplánovaně jak partneři, tak i další členové rodiny..

Líbáš jako Bůh je přesně ten typ filmu, u kterého takzvaně přijdete na jiné myšlenky. Nenutí vás dedukovat, studovat nebo se komplikovaně orientovat v tématu. Naopak přináší pohled na vztahy a životní situace, které s velkou pravděpodobností zažívá každý z nás.

Líbáš jako Bůh

(česká komedie, romantický, 2009)

Režie: Marie Poledňáková

Scénář: Marie Poledňáková

Kamera: Martin Duba

Hudba: Petr Malásek

Hrají: Kamila Magálová, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Oldřich Kaiser, Nela Boudová, Roman Vojtek, Martha Issová, Filip Antonio, Jakub Grafnetr, Jaroslava Adamová, Arnošt Lustig, Milan Šteindler, Barbora Hrzánová, Sandra Pogodová, Naďa Konvalinková, Václav Postránecký, Dana Morávková, Roman Štolpa, Michal Gulyáš, Lucie Bílá, Karel Šíp a další.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!