Chris Hemsworth se v zájmu vědy stane pokusným králíkem

Oblíbený australský herec se má zapojit do projektu National Geographic s názvem Limitless. V dokumentární sérii bude cestovat po světě a v některých případech si sáhne na hranici lidských možností, informoval o tom server Deadline.
Chris Hemsworth se chystá objevit superschopnosti dosažitelné pomocí vědy.
Chris Hemsworth se chystá objevit superschopnosti dosažitelné pomocí vědy.
instagram/@chrishemsworth

reklama

Představitel oblíbeného superhrdiny Thora, Chris Hemsworth, by se dle zmíněného webu měl stát tváří série dokumentů, které by se měly zaměřovat na potenciál lidského těla. Herec tak zůstane u „nadpřirozených“ schopností, ačkoliv se bude jednat o takové, kterých lze skutečně dosáhnout. Už mu tedy nebude pomáhat mocné kladivo Mjolnir ani armáda expertů na speciální efekty.

Představitel Thora bude muset v novém pořadu kromě svalů zapojit i hlavu.
Autor: instagram/@chrishemsworth Představitel Thora bude muset v novém pořadu kromě svalů zapojit i hlavu.

Hemsworth bude v chystaném pořadu cestovat za odborníky z nejrůznějšch oborů lidského poznání. S nimi se zaměří například na téma zdravějšího a delšího života nebo zpomalování stárnutí. Chybět nebudou ani odborníci na biotechnologii, jichž se herec bude ptát na možnosti rozšíření lidského potenciálu o takřka nadlidské schopnosti. Pro mnohé demonstrace takových procedur se sám herec zúčastní náročných tréninků, cvičení a experimentů.

Chris Hemsworth si nosí domů suvenýry z natáčení.

Jak to vypadá doma u Thora? Všude samá kladiva!

Filmový Thor se výzev nebojí: „Jednoduše řečeno, nějak jsem byl přesvědčen k tomu, abych se stal pokusným králíkem a podstoupil sérii mentálních i fyzických výzev napříč celým světem, a to vše jménem vědy. Doufáme, že přineseme světlo nových nápadů a vědeckých postupů, které se zaměřují na prodloužení délky života.“

Kdy se diváci dokumentární série dočkají, není zatím známo. Ani Hemsworth to nenaznačil. Uvedl pouze, že  produkce začne brzy.

Thor

Thor 4 už má režiséra. Fanoušci jsou z něj nadšení!

reklama

reklama