Chris Pratt a Bryce Dallas Howard v novém snímku Jurský svět: Zánik říše

Jen několik dní po zveřejnění oficiálního teaseru nového snímku Jurský svět: Zánik říše se na sítích objevil i první oficiální trailer a podle něj lze soudit, že diváky čeká film nadupaný akcí s mnoha pompézními efekty.
Jurský svět 2
Jurský svět 2
instagram/@inkedboy_94

reklama

Děj filmu se odehrává 4 roky po prvotním dílu Jurského světa. Hlavní hrdinové, kterými jsou samozřejmě dinosauři, pokračují v osidlování ostrova, který byl kdysi luxusním lázeňským rezortem. Nyní jsou archaičtí živočichové pod velkou hrozbou. Vulkán, který mnohá léta spal, je v současnosti připraven dát o sobě znovu vědět. Hlavní hrdinové lamač srdcí Chris Pratt a atraktivní zrzka Bryce Dallas Howard nemohou dopustit vymření menšiny, kterou probudili k životu za pomoci nejprofesionálnějších technologií.

Dvojice je rozhodnuta, že dinosauři jsou užiteční pro světovou vědu, a proto se rozhodne vydat do země obklopené vodou, aby nešťastné ještěrky zachránili. Vše ale nabírá nečekaný zvrat a hlavní protagonisté zjišťují, že o dinosaury má zájem nejedna společnost. Boj korporací o tyto atypické živočichy málem vede ke katastrofě, v jejímž výsledku může být zničena celá planeta. 

Světová premiéra se odehraje 6. června příštího roku, v České republice je plánována na 21. června. Připomeňme si, že v prvním dílu tohoto blockbusteru si zahráli Chris Pratt i Bryce Dallas Howard rovněž. Veškerou pozornost na sebe však strhli, jak jinak, než opět dinosauři. V této části se jednalo o události 22 let po událostech z Jurského parku. Zda bude letošní snímek ještě napínavější a má čím překvapit, uvidíme příští rok. 

reklama

reklama