Číňanka nemohla otěhotnět. Doktor zjistil, že pár několik let používal za účelem početí špatný otvor

S podobným případem se čínský lékař z provincie Kuej-čou asi ještě nesetkal. Navštívil ho totiž mladý pár s tím, že žena i přes veškerou snahu svého partnera nemůže otěhotnět. Šokovaný lékař následně zjistil, že se muž se ženou sice milovali pravidelně, využívali k tomu ale jiný tělesný otvor než ten, který je od přírody určen k početí dětí.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Bizarní příběh se podle informací serveru RT odehrál ve městě Kuej-jang. „Ten pár byl velice mladý. Muži bylo 26 a ženě 24. Oba byli zdraví, ale přestože se vzali už před několika lety, žena nemohla otěhotnět. Jejich rodina na ně kvůli tomu vytvářela velký tlak,“ vylíčil podle RT pro místní tisk lékař Liu Hongmei.

Že je něco špatně, začal doktor tušit poté, co se mu žena svěřila, že ji sex většinou velice bolí. Po nařízeném vyšetření ale na všechny přítomné čekal šok: Ukázalo se, že žena je stále panna! Šokovaný doktor tak ženě prohlédl ještě anální otvor, čímž se definitivně ujistil ve svém jen těžko uvěřitelném úsudku: Pár několik let provozoval anální sex v domnění, že je to ta pravá varianta pro početí potomků.

Lékař se za dobrou radu kvalitně najedl

Doktor tak dal oběma malou lekci ze sexuální výchovy a na cestu domů je vybavil vzdělávací učebnicí. Tím ale příběh neskončil. Ačkoliv byli manželé v otázce sexu až neuvěřitelně nevzděláni, lakomí a nevděční rozhodně nebyli. Když několik měsíců po návštěvě ordinace žena konečně otěhotněla, poslali doktorovi jako výraz díků několik kuřat a 100 vajíček.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!