Co je X-Factor?

Největší světová pěvecká show přichází na obrazovky TV Prima. Přihlaste se a staňte se hvězdou! Vítěz získá více než 5 milionů korun. Tento víkend po celé republice!
X - Factor 2014
X - Factor 2014
TV JOJ

reklama

Největší světová pěvecká show přichází na obrazovky TV Prima. Vítěz získá více než 5 milionů korun.

Pěvecká soutěž je určena pro mladé i starší talenty, jednotlivce, dvojice nebo skupiny – pro všechny, kteří mají výjimečný hlas, umí se pohybovat na pódiu a vystupovat před lidmi.

Zvlášť pro ty, kteří v sobě mají legendární faktor X – tedy jsou charismatičtí nebo dokážou předvést takovou show, která z obyčejného zpěváka udělá přes noc hvězdu.

Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích: děvčata, chlapci, starší než 28 let a skupiny.

V X Factoru neexistují žádná omezení!

A známe už i jméno prvního porotce! V jednom z porotcovských křesel zasedne slovenská zpěvačka Celeste Buckingham! O dalších jménech se v tuto chvíli stále jedná.

Z minulých ročníků vzešlo několik hvězd, mezi nejznámější patří například Alexandra Burke nebo Leona Lewis. X Factor přichází po dlouhém čekání poprvé v tomto desetiletí. První vítěze této dekády tak budeme znát už v polovině roku 2014.

Od své premiéry v roce 2004 se formát X Factor stal nejsledovanější show v Británii a v této zemi má už za sebou dokonce desátý ročník. Show lámala rekordy ve sledovanosti i v dalších státech po celém světě.

reklama

reklama