Co má moderátorka Sport Staru Andrea Košťálová společného se sportem? Budete se divit!

Andrea Košťálová je reportérkou Top Staru, moderátorkou Divošek a teď nově bude moderovat i sportovní magazín Sport Star. Možná si říkáte, co má Andrea společného se sportem?
9. 9. 2018 TOP STAR: ANDREA KOŠŤÁLOVÁ BUDE MODEROVAT SPORTOVNÍ MAGAZÍN SPORT STAR. A CO MÁ ANDY SPOLEČNÉHO SE SPORTEM?
9. 9. 2018 TOP STAR: ANDREA KOŠŤÁLOVÁ BUDE MODEROVAT SPORTOVNÍ MAGAZÍN SPORT STAR. A CO MÁ ANDY SPOLEČNÉHO SE SPORTEM?

reklama

Moderátorka Andrea Košťálová kdysi sbírala jedno ocenění za druhým. „Když jsem nastoupila na Primu, tak jsem asi 12 let závodila disco dance a street dance a tak se můžu pochlubit oceněním 2. vicemistryně Evropy a světa. Dámy a pánové, už je to dlouho dozadu, ale je to tak. Pak jsem trénovala juniory, což je do 15 let, a tam moje choreografie dokonce zvítězila na mistrovství světa. Tak jsem si říkala, už můžu skončit. Moje děti byly mistři světa, tak co víc,“ prozradila Andrea.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sport Star  Už v neděli 9. 9. 2018 na Primě  Přátelé! Budeme jako  Na obrazovky televize Prima se totiž řítí nový sportovní magazín Sport Star  Dozvíte se vše, na co byste se chtěli sami zeptat svých oblíbených hvězdných sportovců! Podíváme se do zákulisí, prozradíme Vám spoustu triků a dostanete od TOP trenérů hromadu užitečných rad. Prozradíme Vám pikantnosti, které Vás prostě dostanou! Magazín budeme vysílat každou neděli od 21:30 na obrazovkách televize Prima. Moderace se ujme hvězdná trojka @andykost, @sebrleroman a @petr_vagner . Sledujte nás i zna Facebooku! Těšíme se na Vás  #sport #sportstar #hvezdy #tydenik #zajimavosti #porad #tv #hikej #fotbal #cykistika #basketball #baseball #bojovesporty #zakulisi #rady #triky #tipy @primaftv @topstarofficial

Příspěvek sdílený SportStar (@sportstarofficial),

Jenže s tančením nepřestala, jen děti vystřídala za dospěláky a teď předcvičuje. „Jednou týdně mám hodinu, říkáme tomu fit dance. Není to žádná lekce, která by někde existovala. Baví mě latinskoamerické rytmy a baví mě posilovat. Musím být na konci hodiny zničená a zpocená,“ vysvětluje Andrea. „Já to nechápu, ale ty holky na mě chodí už osm let. Furt ty stejný holky, furt je to baví, prostě je to jako když se scházím s kamarádkami a jednou týdně je zničím,“ směje se.

reklama

reklama