Co si pro vás připraví Jan Kraus ve své show?

Oblíbená Show Jana Krause přináší českému publiku typ pořadu léta zavedený v zahraničních televizích. Divák může zažít atmosféru natáčení této jedinečné talkshow přímo v divadle Archa a nebo vzápětí na obrazovce televize Prima.
Jan Kraus
Jan Kraus

reklama

Pobaví vás zajímaví hosté a břitký humor pohotového i obávaného moderátora. Jan Kraus je ostřílený moderátor se specifickým ostrým smyslem pro humor, který si našel oblibu u moře diváků. Do studia si zve známé tváře showbyznysu, politiky i podnikatelské sféry. Specialitou bývá téměř neznámý třetí host s nějakou neobvyklou dovedností, zvláštním koníčkem či jinou zajímavostí, které se věnuje. Pro většinu osobností je pozvání do této show prestižní záležitostí, někteří se však obávají jak to dopadne a co budou muset na sebe prozradit.

Premiérovou čtvrtou řadu Show Jana Krause uvidíte opět každý pátek od 23. 8. večer na Primě! Po obrovském úspěchu speciálního březnového dílu z Ostravy se můžete těšit také na několik regionálních speciálů (např. Plzeň, Zlín. Liberec,…). Velmi prestižní a zajímavá byla pozvání do zahraničí. Proto po New Yorku a Miláně budeme pokračovat těmito ojedinělými díly ze zahraničí, kde se představují čeští a slovenští hosté, kteří uspěli v cizině a nebo jiní státní příslušníci, kteří mají vztah k Česku! Novinkově pro vás chystáme Londýn nebo návštěvu u našich sousedů na Slovensku.

Prima - SJK
Prima - SJK

reklama

reklama