Další adrenalinový koktejl: Kurýr 3

Svalnatý antihrdina Frank si ve Francii v klidu rybaří, než mu stěnu domu rozboří auto s umírajícím řidičem a spoře oblečenou zrzkou. Následně se probudí do zlého snu, v němž musí projet Evropu v autě, které může každou chvíli vybuchnout. Nejrychlejšího kurýra sledujte v sobotu na Primě 20.15.
Jason Statham a Natalya Rudakova ve filmu Kurýr 3
Jason Statham a Natalya Rudakova ve filmu Kurýr 3
movieseer.com

reklama

Bývalý voják a nyní řidič se od posledního dílu příliš nezměnil. Stále má neproniknutelný obličej, rád si sundává tričko, a i když sedí při řízení auta, neztloustl ani o kilo.

Nedobrovolně je hnán Evropou s tajemnou krásnou společnicí, která jim oběma prorokuje brzkou smrt, a tak si chce užívat, co se dá. Sice vypadá na osmnáct, ale je schopná vypít celou láhev vodky a ještě u toho tancovat.

Kurýr 3 - Obrázek 4 Foto:

Představitelka hlavní hrdinky Natalya Rudakova není překvapivě herečka. Původem je z Ruska, v New Yorku pracovala jako kadeřnice. Režisér Kurýra, Luc Besson, ji náhodou objevil, půl roku ji učil hrát, aby v roli ukrajinské unesené dívky obstála, a k překvapení všech se zjevila nová hvězdička.

Kurýr 3 - Obrázek 5 Foto:

Bez ukázky bojových umění by to nebyl Kurýr, a tak dá Frank (Jason Statham) opět nakládačku dvaceti zabijákům, a to pouze s pomocí své košile a pásku od kalhot, což je opravdový vizuální zážitek, především pro ženské oko.

Velké pozitivum filmu jsou záběry z Francie, Ruska či Oděsy na Ukrajině. Divák ale nemá příliš času kochat se krajinou, neboť jí Frank projíždí dvěstěkilometrovou rychlostí a se střílejícími zabijáky v patách.

Aby si na chvíli oddechl od řízení, vypůjčí si i kolo, a ačkoli je to neuvěřitelné, dostihne na něm auto. Také vyletí s autem na vlak, takže mu do ničení dopravních prostředků chybí jen letadlo.

Dívejte se na koktejl adrenalinu, lásky a rychlých aut v sobotu ve 20.15 na Primě.


Verča Loudová

Jason Statham a Sho Qi ve filmu Kurýr

Sobota: unikne Kurýr smečce mafiánů?

reklama

reklama